Друк
Категорія: Новини
Перегляди: 78

День птахів - це саме час повернення пернатих із зимівель. Багато з них, восени залишивши рідний край, не прилітають додому. Деякі гинуть від природних негараздів, деяким не вистачає сил долетіти і тому з кожним роком їх чисельність зменшується.

Чому ж птахи відлітають у вирій щоб потім знову повернутися додому?

Їх манять теплі краї не з романтичних спонукань. Як кажуть у людей - їх жене голод. У нашій місцевості взимку все замерзає і щоб вижити птахи летять за тридев`ять земель, покидаючи рідні домівки та насиджені місця.

1

З настанням довгоочікуваноЇ весни, рідна сторона кличе мандрівників додому. Долаючи далекі відстані, перемагаючи різні негоди вони повертаються і дуже потребують нашоЇ допомоги. Час повернення перелітніх птахів припадає на березень - квітень і, мабуть, саме тому першого квітня ми відзначаємо Міжнародний день птахів.

Допоможемо нашим пернатим друзям, зустрінемо їх, як належить. Цього дня, і не тільки, люди розвішують дуплянки та будиночки для птахів, щоб якомога більше їх оселилися у наших садах та скверах. Відчувши людську турботу, птахи сповна нам віддячать.

З погіршенням екології на нашій планеті, пернатим стає все важче виживати і тому одна з найголовніших задач людства - берегти та охороняти те, що в нас ще залишилось.

Люди, збережемо крилату окрасу нашої землі! Не засмічуймо довкілля! Допоможемо нашим меншим братам! Якщо кожен з нас повісить хоча б одну шпаківню чи дуплянку, то Земля зможе з полегшенням зітхнути - птахам жити!

2

Цікаві факти з життя перелітних птахів: