Друк
Категорія: Новини
Перегляди: 147

Кожного дня коли ми збираємось на роботу, їдемо у громадському транспорті чи на власному авто, на роботі, на відпочинку, скрізь нас супроводжує радіо. Незважаючи на появу нових технологій та Інтернету - ми все одно продовжуємо слухати його. 13 лютого, відповідно до резолюції Генеральної конференції ЮНЕСКО, світовою спільнотою відзначається Всесвітній день радіо (WRD).

Завдяки різноманітним каналам передачі, тематиці й жанрам редакційних матеріалів, програмам – радіо досягає найширшої аудиторії в усьому світі. Відкриває безліч можливостей, щодо висвітленняння великої кількості актуальних проблем. Радіостанції можуть пропонувати широкий спектр шоу і програм – від репортажів до документалістики, від спілкування у прямому ефірі до концертів та вистав. Різноманітність вибору мови, музичного супроводу, добору гостей і джерел інформації дає можливість журналістам і розробників передач значно розшити свої творчі межі.

Якщо ви любите радіо, то працівники Полтавської міської центральної бібліотеки пропонують вашій увазі добірку цікавих фактів, які обов'язково здивують вас.