Друк
Категорія: Новини
Перегляди: 140

4 лютого 2021 року до бібліотеки-філіалу №4 завітали юні читачі, щоб продовжити літературну гру - обговорення книг видавництва «ПОРТАЛ». Діти добре знали, що цього разу ми спробуємо «побачити та навіть доторкнутися до льодовикової доби». Цікаво, що льодовик не був суцільним, а поширювався так званими «язиками» — найпівденніша межа  поширення одного з них аж до Кременчука.

Насправді, ми говорили  про хруля, за книгою «Нічийний хруль» Сашка Дерманського. Ця книга про дружбу, тож затіяли з школяриками ще й відверту, але серйозну розмову: що означає дружити? За якими ознаками розпізнавати друзі? Що робити, якщо друзі сваряться чи припиняють дружити?

Наголос в грі з дітьми ми зробили на такі риси, як вірність, допитливість, винахідливість, сміливість. Розібралися, чи завжди правильно – «легко ображатися», «спочатку зробити, а потім подумати», а також спонукали читачів до прийняття рішення: що робити з такими «друзями»? Думки у юних читачів розійшлися…

Ми вдячні видавництву «Портал» за цікаві та повчальні книги»! «Роботи – не початий край», - зробив висновок Влад Василенко та запропонував зіграти наступної зустрічі за книгою Марії Артеменко «Стріла степу».

Читаємо книги та готуємося до наступної гри!