Наприкінці року, у грудні, у верхній точці чергового життєвого кола… Коли хочеться сніжинок, вогників, надії та чуда… Вітаємо з прийдешніми святами! Бажаємо міцного здоров`я, безмежного щастя та якомога більше добра у кожному дні. Миру, любові та злагоди! Нехай навколо панують тепло та радість, а серце зігрівають посмішки найдорожчих людей!..

Різдвяно-новорічні свята цього року будуть не такими, як завжди. Не всі зможуть поїхати до рідних чи зібратися великою дружньою компанією. І так важливо, хоч і на відстані, поділитися теплом та радістю прийдешнього дива, в яке кожен з нас починає вірити в цей час. Саме тому за ініціативи першої леді України Олени Зеленської було створено проєкт «Дивовижна поштівка» – листівки, які поєднують традиції з мистецтвом, сучасні технології з прадавніми символами, а українців одне з одним.

311220 1

12 поштівок – 12 картин, присвячених новорічним та різдвяним традиціям українців, кожну з яких «ожила» за допомогою анімації. Серед митців, які долучилися до проєкту – Людмила Тафійчук, Тарас Данилич, Ігор Роп'яник, Наталія Курій, Софія Панчишин, Вікторія Проців, Левко Микитич, Оксана Збруцька, Олег Шупляк, Людмила Тафійчук, Катерина Лукащук та Роман і Надія Федини.

Створюйте привітання, а разом з ними – радісний настрій. Ширте поштівки, ширте свято! Пізнавайте Україну через її традиції, могутні символи, через усе те, що робить нас, українців, нами: унікальними та самобутніми, а отже, дивовижними!

Щоб надіслати поштівку діджитал-каналами (через месенджери або соцмережі), потрібно зайти на сайт dyvo-poshtivka.com.ua, обрати варіант, вказати ім’я адресата, написати побажання та відправити. 

Також можна надіслати звичну друковану поштівку через Укрпошту. Пам’ятаєте, як колись свята починались саме із поштівок?.. У Полтаві таку картину-поштівку можна придбати у відділенні поштового зв’язку по вулиці Соборності, 33. 

Наснаги на найближчі дванадцять місяців!

Див, енергії і драйву у кожному дні!

Не проґавте чудо!