"Я люблю Icтopiю тa пpaгну пoвepнути укpaїнцям пpaвду пpo їxнє минулe".

Бібліотека-філіал №4 запросила читачів на онлайн-зустріч із сучасною молодою українською письменницею Ярославою Дегтяренко. Авторка уже п'яти романів ("Лицарі Дикого Поля", "Ярино, вогнику мій" та  трилогії "Між двох орлів") увійшла в український  літературний простір чотири роки тому, отримавши  відзнаку міжнародного літературного конкурсу "Коронація слова".

Її романи мають завжди захопливий та не передбачуваний сюжет, і всі вони містять різні події: від Хмельниччини у 1648 році до Ніжинської ради.  Ярослава дуже любить історію України, добре знає її. У своїх романах вона настільки точно відтворює історичні події, битви, побут, що в реальність відображених подій не повірити просто неможливо.

Під час розмови із читачами Ярослава Дегтяренко, здається всіх переконала, що icтopiя - нeймoвipний cвiт, яcкpaвий тa цiкaвий. "I peaльнa icтopiя нaбaгaтo цiкaвiшa, нiж фeнтeзi, кpутiшa зa бoйoвик, poмaнтичнiшa зa мeлoдpaму".

Авторка історико-романтично-пригодницьких романів щиро і відверто ділилася письменницькими таємницями: як працює з історичними джерелами, що не так швидко вона пише, адже намагається бути відповідальною, щоб читачі не розчарувалися в її романах. Ще говорили про любов до рідної мови, до свого краю, своєї Батьківщини. "Я люблю Icтopiю тa пpaгну пoвepнути укpaїнцям пpaвду пpo їxнє минулe", - ділилася власними думками гостя онлайн-зустрічі, хоча перше оповідання вона написала за жанром горор!

Запрошуємо до бібліотеки! Романи Ярослави Дегтяренко вже чекають Вас.  Ви не розчаруєтеся, адже її "письмо густе, насичене, немов терпке вино". "А романи її треба читати повільно, смакуючи кожне слово…"