В зв’язку збереження навколишнього середовища ми намагаємось повторно використовувати речі, які в природі важко розпадаються та забруднюють Матінку Природу. На сьогоднішній день українці щорічно викидають на полігони до 14 мільйонів тон відходів. Чим більше пластмаси ми використовуємо, тим швидше ростуть гори сміття, які не розкладаються в середовищі ні за яких умов. Мільйони тонн пластику скупчуються в природі, забруднюючи тим самим навколишнє середовище.

Бібліотекарі вирішили долучити до участі  мешканців району, користувачів бібліотеки, та провели в бібліотеці-філіалі №15 захід «Літо завжди з нами». Чарівні майстрині-учасниці Т. Рябіко, А. Лебідь, А. Петренко звичайні побутові речі за допомогою польових духмяних квітів перетворювали в шедеври: з скляної банки – у вазу для квітів, з кришки з-під морозива – у декоративне панно, з коробки з-під взуття – у ніжну екібану.

Організатори заходу – бібліотекарі призвали не викидати пластик аби де, щоб не зашкодити природному середовищу та використовувати контейнери для побутових відходів та берегти своє рідне місто Полтаву.