В історії черпаємо мудрість, в поезії – політ думки, у математиці – точність. І всі ці знання об’єднує одне прекрасне поняття, ім’я якому  - книга.

Веселий розважальний захід пройшов 12 вересня в центральній бібліотеці в рамках урбаністично–культурного фестивалю «Майстерня міста». Теплого вересневого дня маленькі полтавці гралися та відпочивали на бібліотечному бульварі «У дружбі з книгою». На дітей чекали змагання на спритність, творчість та креативність, ну і звісно призи!

Під час онлайн екскурсії «Бібліотечні лабіринти» хлопчики та дівчатка здійснили віртуальну подорож бібліотекою та ознайомилися з багатством книжкового фонду книгозбірні.

Цікаво було маленьким гостям розглядати нові дитячі видання, представлені на книжково–ілюстративній виставці «Книжкова веселка дитинства»

Переглянувши відео презентацію «Цікавинки звідусіль» діти переконалися, що про все цікаве на світі можна дізнатися із книжок.

Дуже сподобався хлопчикам і дівчаткам конкурс «Бібліотечне лото». Завдання «З криниці народної мудрості діти» виконали із задоволенням, тому що виявилося, що продовжити прислів’я та приказки про книгу – це так цікаво.

«Старі казки про головне» - таку загадкову назву мало наступне завдання. Маленькі гості з запропонованих відповідей вибирали правильну, яка пов’язана з книгою.

Крім завдань на учасників бібліотечного свята чекали відео презентація «Найбільші бібліотеки світу» та майстер–клас по виготовленню закладок для книжок.

Наприкінці свята всі бажаючі мали можливість сфотографуватися біля книжкових інсталяцій «Бібліотека» та «Люблю тебе, моя Полтаво».

Солодкі міні–призи від бібліотеки були завершенням цього свята.