Приємно, що й вересневе літературне онлайн-чаювання в рамках проекту «Творчий ковчег Полтава» на тему "Осінь" не обминув увагою наш дуже відомий не лише в Україні, а й у Європі й світі земляк Сергій Дзюба, котрий щойно нагороджений "Гран-Прі" на міжнародному конкурсі в  Німеччині за збірку віршів "Гріх любити неталановито!". Вже кілька місяців поспіль президент Міжнародної літературно-мистецької академії, письменник, журналіст, перекладач, редактор газети «Чернігівщина» Сергій Дзюба, котрий родом з Пирятина Полтавської області, підтримує учасників «Творчого ковчегу» позитивними оцінками їх діяльності.

«Онлайн-чаювання – це чудово придумано!», - написав, зокрема, він. Давав пан Сергій і позитивну оцінку віршам полтавок Наталії Жовнір та Ірини Жук.

У вересневому літературному онлайн-чаюванні взяло участь багато поетів з Полтави та інших міст України, зокрема Олег Шапошніков, Наталія Жовнір, Віктор Сердюк (полтавці), Ольга Береза, Віра Юрчишин (зі Львова і Львівщини), Олег Олексюк з Херсона.

Представлено також багато осінніх фотоетюдів, а Віра Юрчишин поділилася посиланням на атмосферну інструментальну музику з красивим відео осінньої природи.

«Особливо я люблю вересень, бабине літо, люблю золоте й червоне листя на деревах. Це для мене - найкраща, найчарівніша пора, яка, звісно, сприяє творчості» - висловив своє сприйняття осені Сергій Дзюба.

«Вірші про осінь мають особливий шарм. Вони як вальс, який для когось є мрією, а для когось спогадом» - написала Ольга Береза.

Літературне онлайн-чаювання стартувало 8 вересня, і це творче спілкування триватиме не один тиждень. Якби не карантин і читальні зали міських бібліотек працювали, в реалі учасники «Творчого ковчегу Полтава» зібралися б цього місяця на посиденьки з читанням віршів та обговоренням книг у міській бібліотеці-філіалі №2. Завідувачка цієї бібліотеки Юлія Коваленко також взяла участь у онлайн-чаюванні.