У зв’язку з тим, що адаптивний карантин ще триває і читальні зали бібліотек не працюють, липневе літературне чаювання учасників проекту «Творчий ковчег Полтава», яке за інших обставин було б проведене в міській бібліотеці-філіалі №2, відбулося на літньому майданчику Мистецької кав’ярні «Сто доріг». 

Під зеленими кронами дерев спілкувалося вісім учасників літературного заходу. П’ятеро поетів – Анжела Шило, Наталія Жовнір, Олег Шапошников та Юлія Стиркіна з Полтави і Маргарита Олійник-Локай, котра приїхала заради цієї зустрічі з Миргорода, читали свої вірші. Олег Шапошников зачитав також коротку прозу. 

Узяла участь у літературному чаюванні учасників «Творчого ковчегу…» також заступник головного редактора газети «Село полтавське» Валентина Педченко. Вона принесла, щоб представити творчому колу, близько десяти книжок своєї свекрухи Ніни Іванівни Педченко. Ніна Іванівна багато років працювала викладачем  полтавського аграрного коледжу, а після виходу на заслужений відпочинок багато часу проводить на дачі в селі Бречківка, де пише літературні твори й потім видає книжки. Ніна Педченко походить з відомого творчого роду. Одна гілка цього роду в складний історичний період емігрувала в Польщу. Рідна тітка Ніни Педченко – відома польська дитяча письменниця Марія Канн. 

Валентина подарувала бібліотеці-філіалу №2 книжку Ніни Педченко.