Полтавці Олені Кульчій, котра є активною користувачкою міських бібліотек-філіалів №5, №4, № 7 та центральної міської бібліотеки, учасницею бібліотечних проектів, Бог дав багатогранні таланти. За фахом вона економіст, але звідтоді, як вийшла на заслужений відпочинок, почала відвідувати літературний гурток і стала учасницею хорового колективу, яким керує відомий композитор, заслужений діяч мистецтв України Олексій Чухрай. Окрім того, чотири роки Олена Кульчій брала участь у театральному колективі, яким керував Тарас Духовний, зіграла вісім ролей у виставах. 

Пані Олена гарно співає, грає на скрипці, пише вірші. 

- Перед карантином на базі міської бібліотеки-філіалу номер сім ми створили фольклорний колектив «Барвінок», - розповіла Олена Кульчій. – На Масницю встигли провести там концерт: я виступала зі скрипкою, окрім мене, грали на музичних інструментах гармоніст і гітарист, і бубон у нас звучав. 

Також Олена Кульчій є волонтеркою у загоні «Невтомні бабусі», який діє на базі бібліотеки-філіалу №7. Зараз, на адаптивному етапі карантину, разом з іншими волонтерами пані Олена повернулася до плетіння маскувальних сіток на фронт, для українських військових.

Ще Олена Кульчій вправна вишивальниця. Вона брала участь у вишиванні портретів Тараса Шевченка (проект реалізували за заповітом автора багатьох схем вишивок, художника декоративно-вжиткового мистецтва, заслуженого майстра  народної творчості з Гадяча Григорія Кисіля). Також пані Олена брала участь у вишиванні п’ятиметрового шевченківського оберегу, значну частину якого вишила сама. Той оберег побував і в Каневі, і на фронті, і на різних масових заходах, в т. ч. у бібліотеці-філіалі №7.

Олена Кульчій видала друком три свої невеликі поетичні збірочки і стала лауреатом загальнонаціонального конкурсу «Українська мова – мова єднання». 

У п’ятницю 10 липня Олена Кульчій відвідала бібліотеку-філіал №5, де взяла почитати книгу дуже популярного сучасного письменника Макса Кідрука «Жорстоке небо». 

- Я читаю сучасну українську літературу, - сказала Олена Кульчій. – Читала твори братів Капранових, Василя Шкляра та інших відомих письменників, тепер от хочу познайомитися з творчістю Макса Кідрука.

Пані Олена задоволена, що відділи абонементу міських бібліотек нарешті працюють: жорсткий етап карантину змінили на адаптивний, бібліотекари і читачі сумлінно дотримуються всіх вимог безпеки. 

Фото  – з архіву МЦБС.