25 червня відбулося ZOOM - спілкування бібліотекарів з різних міст і містечок України, організоване БФ "Бібліотечна країна", учасниками якого були працівники бібліотеки-філіалу №4.

Успіхами своїх бібліотек ділилися директорка Львівської обласної юнацької бібліотеки ім. Романа Іваничука Тетяна Пилипець та Лариса Шнит, популяризаторка читання серед дітей Бродівської районної дитячої бібліотеки.

Пані Тетяна розповіла про активності львівської бібліотеки, роботу з читачами, поділилася досвідом використання нових форм популяризації книг та підтримки іміджу бібліотеки в умовах карантину. "Як вижила "бібліотека подій" без подій" і чи готові ми надалі працювати в таких умовах, як працюють бібліотеки Польщі в умовах пандемії та чому гаджети, онлайн –спілкування не можуть замінити бібліотечне обслуговування. Презентація доступна за посиланням https://cutt.ly/7iglKdy

Презентація Бродівської районної дитячої бібліотеки про проєкт "Бібліотека в ефірі", розповідь Лариси Шнит ще раз доводить, що там, де люблять свою роботу завжди цікаво. Саме там шукає підтримку громада, особливо діти і власне спільнота завжди готова прийти на допомогу своїй книгозбірні. Дивіться презентацію за посиланням https://cutt.ly/ligxUIo або www.facebook.com/bibliobobrik 

30 червня о 12 год. запрошує БФ «Бібліотечна країна» до онлайн-розмови #успіхи бібліотек.

«Цікавим власним досвідом роботи Ви можете поділитися у нас», - запрошує Люсьєна Шум, виконавчий директор у Жива сучасна бібліотека - БФ Бібліотечна країна.