Для залучення відвідувачів до активного читання та розширення їх кругозору в бібліотеці-філіалі №5 створена ігрова зона «Літературний простір». - У такий спосіб ми ненав’язливо рекомендуємо літературу, - пояснює завідувачка бібліотеки Ірина Бочкова. 

Читачам пропонується три літературні гри. Перша – «Хвилинка ерудита». До прізвища письменника треба додати його ім’я. Завдання другої гри – відгадати назву твору за ключовими словами. Для підказки в ігровій зоні виставлені деякі книжки, але не всі, про які йдеться.

А йдеться насамперед про українську і зарубіжну класику: твори Івана Котляревського, Павла Загребельного, Ліни Костенко та інших відомих письменників. «Зашифровані» в грі книжки «Пригоди Тома Сойєра» Марка Твена, «Марія» Уласа Самчука, «Розвіяні вітром» Маргарет Мітчелл, «Вій» Миколи Гоголя, «Тореадори з Васюківки» Всеволода Нестайка.

Третя гра під назвою «Встановіть відповідність» - на знання античної літератури. Треба підібрати серед надрукованих на окремих листочках паперу слів ті, які характеризують риси героїв книг. Наприклад, Пенелопа – вірна дружина, і т. д. 

- З античною літературою у нас більші проблеми, - розповідає Ірина Бочкова, - читачі легше відгадують твори за ключовими словами, з легкістю додають імена письменників, але знань з античності бракує. Ми пропонуємо перечитати твори античних авторів, відновити призабуті знання.