У минулому році кореспондента газети «Урядовий кур’єр» Олександра Данильця зацікавила робота волонтерів загону «Невтомні бабусі» та рукодільниць гуртка «Українські вечорниці»  над  рушником-обером  «Україна всіх єднає». В результаті дружнього спілкування в бібліотеці та представлення цього оберегу опублікована в газеті стаття «Як пенсіонери з Полтави єднають Україну».

Видно, що пану Олександру припала до душі зустріч  і здивований  багатоплановою діяльністю активних пенсіонерів,  він назвав їх «ядерними  реакторами».

Також приємно і почесно, що  кореспонденти "UA Полтава"  постійно цікавляться діяльністю волонтерського загону «Невтомні бабусі». Ось і на початку цього року вони знову завітали, щоб відзняти телесюжет про їх роботу.  

Хочеться відзначити, що  ще тільки початок року, а волонтерам є вже про що звітувати, адже вони збираються до творчої вітальні бібліотеки майже кожного дня. В цьому році ними уже виготовлено та передано бійцям на передову в зону ООС 5  сіток, 10 жилетів, 38 подушок, 18 в’язаних та 12 шитих  килимків, спальний мішок, 9 пар в’язаних носків.