У суботу 18 січня, перед святом Хрещення Господнього, у бібліотеці-філіалі №2 відбувся концерт театру народної пісні «Берегиня» Територіального центру соціального обслуговування Київської районної в місті Полтаві ради. Художнім керівником цього колективу є вправний музикант Сергій Асауленко.

Концерт став чудовою подією для мешканців полтавського Подолу. Але не лише з подолян складалася глядацька аудиторія: деякі полтавці, які ще раніше були знайомі з артистами та репертуаром цього театру народної пісні, прибули на концерт навіть із мікрорайону Сади – протилежного кінця міста.

І артисти, і баяніст виступали з повною самовіддачею, показали весь свій потенціал. Глядачі були в захопленні й щиро та багатослівно дякували артистам за прекрасні, динамічні українські народні пісні та гуморески, а  бібліотекарам за те, що надали їм змогу подивитися і послухати такий чудовий концерт.

Цього дня кількість користувачів бібліотеки-філіалу №2 суттєво збільшилася: нові читачі охоче записувалися в цю бібліотеку.