На початку нового 2020 року до оновленої у 2019 році бібліотеки –філії №12 для дітей завітали вперше маленькі друзі - читачі ДНЗ №44 «Волошка». Працівники бібліотеки підготували для малят чудову розповідь про ще одне зимове Свято Водохреща, що відзначається 19 січня, та ознайомили вихованців дитсадка з цікавими книгами та журналами про зиму і зимові казки. Весело пройшла цікава гра «Маска хто ти?». Дітям було запропоновано прийняти участь в реалізації проекту бібліотеки «Книга в кадрі», переглянувши екранізацію казки Рукавичка, яку вони прочитали разом зі своїми вихователями в дитсадку .

Не залишили без уваги і відділ абонементу, в якому бібліотекар провела екскурсію для дітлахів і розповіла правила користування, а також запросила батькам відвідувати бібліотеку разом з дітками адже це зближує всю родину .

Малеча, як завжди хоче все перевірити і відчути на дотик самостійно, і ми дали їм таку можливість. Всі розсипались по залах за інтересами: одні читали і листали журнали та книги, інші малювали, далі грали в настільні ігри та фотографувалися. Оскільки дітям все було цікаво захід годиною не обмежився.

Всі були дуже вдячні за таку чудову зустріч та на згадку зробили чудові фото.