У суботу 11 січня відбулися заходи в рамках проектів міських бібліотек-філіалів №2 та №6 «Літературні суботи». Спочатку активні учасники бібліотечних літературних субот – голова Полтавської організації Національної спілки письменників України Наталія Трикаш, поетеси Наталія Жовнір та Юлія Стиркіна, поет Олег Шапошніков, а також завідувачка бібліотеки-філіалу №6 Ірина Усова з двома талановитими читачками, восьмикласницями Анною Полтавець  та Катериною Штрикуль на запрошення ведучої Олени Никифоренко завітали в студію Українського радіо «Лтава».

Тут відбулося віртуальне літературне чаювання: поетичні читання, в яких узяла участь і Олена Никифоренко, відома не лише як журналістка і ведуча радіо, а і як поетеса, та знайомство з юними талантами. Раніше Анна Полтавець та Катерина Штрикуль взяли участь у проекті бібліотеки-філіалу №6 «Моя перша книжка»: вони та ще дві учасниці написали літературні твори і власноруч виготовили власні книжечки – зробили ілюстрації, дизайн обкладинок і т. д. Аня Полтавець, до речі, ще й гарно малює.

Після віртуального літературного чаювання в студії радіо літератори поїхали в бібліотеку-філіал №2, де їх чекала завідувачка бібліотеки Юлія Коваленко й дехто з читачів, які люблять поезію і виявили бажання послухати вірші в авторському виконанні. Туди прибув і письменник Володимир Шкурупій (владика Афанасій), котрий зараз редагує журнал Полтавської організації Національної спілки письменників України «Полтавська криниця». Він представив учасникам літературної суботи свою нову книгу, послухав вірші, які по черзі читали поети, висловив враження і побажання. 

Юлія Стиркіна подарувала бібліотеці свою нову поетичну збірку і літературну «Дебют-газету» зі своїми публікаціями.