В бібліотеці-філіалі №13 для дітей, було проведено майстер-клас зі створення різдвяного пряника. Бібліотекар Катерина Шкурба розповіла про історію створення різдвяного пряника та представила перегляд літератури «Прянична зимова казка», де діти могли ознайомитись з цікавою інформацією щодо свята Різдва. Провела загадкову вікторину про різдвяні звичаї та традиції. Протягом дня діти розмальовували різдвяні пряники, які були спечені бібліотекарем. І дорослі і малі користувачі долучилися до процесу створення різдвяного пряника Розмальовували їх, прикрашали та смакували. 

Цього ж дня з користувачами бібліотекар Світлана Опришко провела святкову лото-вікторину «Магія Різдва». Відповідаючи на запитання вікторини діти в ігровій формі поглибили свої знання про звичаї народів світу щодо святкування новорічно-різдвяних свят та отримали різдвяні смаколики.

Під вечір до бібліотеки завітали колядники! Виконали колядки та отримали солодкі подарунки та різдвяні пряники. Це були учасники гуртка «Команда «Смайл».