У неділю 1 грудня в бібліотеці-філіалі №6 відбувся літературно-мистецький захід «Передноворічний настрій у віршах, прозі й мистецьких виробах». У камерній атмосфері гостьової кімнати бібліотеки спілкувалися творчі люди та шанувальники їх творчості. Письменниця Галина Пустовгар принесла в бібліотеку новий номер популярного всеукраїнського журналу «Жінка», в якому опубліковане її коротке оповідання, прочитала вголос. Оповідання всім сподобалося - позитив, який несе цей твір, викликав щирі посмішки.

Поетеса Наталія Жовнір прочитала свій вірш під назвою «Полтавська зима», в якому йдеться про всі найяскравіші зимові свята, що наближаються: Новий рік, Різдво, Хрещення. 

Також на прохання товариства Наталія прочитала й інші свої вірші – добрі, світлі, ліричні.

Надзвичайно порадувала всіх майстриня і художниця Ніна Баканова. Вона подарувала учасникам літературно-мистецького заходу справжній передноворічний настрій: принесла на творчі посиденьки в бібліотеку ялинкові прикраси з бісеру, які виготовила. Всі розглядали ці вироби з величезним інтересом та захопленням, розпитували Ніну про техніку виготовлення таких прикрас. Особливо радів цій красі та маленькій ялиночці на столі, за яким спілкувалися творчі люди, наймолодший учасник заходу на ім’я Назарчик. Хлопчик прийшов на творчі посиденьки в бібліотеку з мамою-письменницею.