"В добрий час почати, а  ще в кращий закінчити!" - говорить народна мудрість про будівництво дому й майбутні входини. Ось так і нам пощастило. Будівельники розпочали роботу 11 березня, а вже нині бібліотека-філіал №9 відсвяткувала новосілля. На бібліовходини, що їх приурочили до Міжнародного дня дружби, ми запросили наших найкращих друзів - читачів!

Гостей цього дня бібліотекарі вітали кульками та цукерками. На абонементі можна було дістати собі книжкове передбачення, а ще залишити своє побажання для бібліотеки.

А от головне дійство розгорнулося в читальній залі. Опівдні, коли нашу ігрову зону облюбувала чималенька компанія, почалися танці! Гопак, лезгінка й циганочка. Джайв, фламенко і макарена! 

Куди ж ще й без фотосесій, танців з кульками, ласощів і настільних ігор!

Енергії у наших друзів доволі, тому встигли ми набігатися ще й надворі. На бібліомайданчику збивали кеглі, кидали диск, грали у бадмінтон, перевіряли свою влучність на кільцекиді і, навіть, збудували піраміду "команди підтримки". Ми-ж бо без своїх малюків - ніяк!

Про підготовку до свята годі й писати! Висаджували квіти, на скляних перегородках намалювали стильну бібліотечну рекламу...  А напередодні ще й надували кульки, виробляли з них квіточки, прикрашали зал та чіпляли на стелю декоративних метеликів!

Отож ми з нашими читачами радіємо, що у нас гарно та затишно! Того ж бажаємо і вам!