Українська бібліотечна асоціація запропонувала дійсним членам Асоціації поповнити фонди бібліотек виданнями, переданими директором видавництва «Кліо» з цією метою. Бібліотека-філіал №2 також отримала  у подарунок декілька примірників, зокрема книги Євгена Сверстюка  «Шевченко понад часом», Маріо Рігоні–Стерна «Сержант у снігах» Надії Трач «Разом - сила!».  «Риторика українського спротиву». Також книги «Самі про себе», Автобіографії українських митців 1920-років.  та ін. 

Видавництво «Кліо» спеціалізується на створенні книг з вітчизняної та зарубіжної гуманітаристики та прагне задовольнити  інтелектуальні та духовні запити найвибагливіших читачів.  Серед авторів знані в Україні та світі науковці та громадські діячі, письменники – Євген Сверстюк, Іван Дзюба, Валерій Шевчук, Станіслав Кульчицький,  Тарас Чухліб,  Юрій Мицик, Лариса Якубова та багато інших.

Завдяки цьому проекту наші читачі отримали можливість познайомитись з творами, що стали вже інтелектуальною світовою класикою у світі, а також із її актуальними новинками.