У бібліотеці-філіалі сімейного читання №3 – безперервний потік читачів. Приходять за книжками і періодичними виданнями читачі різного віку, але особливо багато відвідують бібліотеку сім’ями - дорослі з дітьми. Також багато школярів приходить до бібліотекарів зі списками рекомендованої в школі для читання влітку літератури. Працівники бібліотеки роблять усе можливе, щоб задовольнити читацький попит. 

Потреби у читачів різні. Часто діти запитують пригодницьку літературу – просто щоб почитати, а не за шкільною програмою. Звучать найрізноманітніші запити щодо книжок. Дві дівчини, наприклад, просили словники та не дуже складні для читання книжки англійською мовою – сказали, що хочуть більш досконало вивчити цю мову.

Літо ще не сягнуло своєї середини, і літнє читання лише набирає обертів. У бібліотекарів зараз особливо багато роботи. Часто елементарно, як кажуть, ніколи підняти голову, бо ледь обслужили одних читачів – на порозі вже інші. Або інші вже тут, чекають своєї черги, дивляться книжки на стелажах, вибирають, що б почитати. Але з особливими запитами звертаються безпосередньо до бібліотекарів.