Бібліотекарі бібліотеки-філіалу №12 знову зустрілися із маленькими читачами – вихованцями ДНЗ «Волошка». А завітали вони до малечі із пересувною тематичною поличкою «Казка – диво, сповнене краси». Казка - то справжнє диво, що прийшло до нас із минулого, і залишається на все життя. Діти з радістю роздивлялися великі чарівні книги, з гарними малюнками, вгадували казкових героїв. Дошкільнята пригадували улюблені казки: яких тільки казкових історій не називали! Про Червоний капелюшок, Попелюшку, Гидке каченя і навіть про Людину-павука. 

Спілкуватися з малечею - справжня насолода: дивитися, як діти гортають книги, обережно гладять пальчиками малюнки з улюбленими героями. Слухати їх то взагалі окрема розмова. Чого, наприклад, варте зауваження малої читачки: дуже довго Красуня придивлялася до Чудовиська! Вона б раз – і одружилася, вірячи у те, що всі Чудовиська - це приховані Принци.

Чудово, що діти вірять у казки, та дива. Хочеться, щоб казка була з малюками якомога довше, а ми бібліотекарі допоможемо їм у цьому. 

Шановні батьки приходьте до нас в бібліотеку №12 для дітей за дивами для вашої малечі!