6 лютого в бібліотеці-філіалі №2 відбувся показ фільму культового іспанського кінорежисера, продюсера, сценариста Педро Альмодовара «Джульєтта» 2016 року випуску. Переглянути фільм прийшло дуже багато дорослих користувачів бібліотеки – вся простора читальна зала була заповнена, бібліотекари приносили для глядачів додаткові стільці. 

Перед початком показу фільму завідувачка бібліотеки Юлія Коваленко пояснила, що завдяки договору про співпрацю Артхаус Трафік люб’язно надає дозвіл показувати в цій бібліотеці фільми, які захищені авторським правом і просто так ніким і ніде показані бути не можуть. 

Юлія Сергіївна розповіла, яким був шлях Педро Альмодовари в світ кіномистецтва. Він з 8-ми років мріяв знімати кіно. У 12 років Педро приїхав у Мадрид і пройшов не короткий шлях до омріяного кінематографа. Працював на роботах, не пов’язаних з мистецтвом узагалі. Купив камеру, дещо знімав у вільний від роботи час. Нарешті йому пощастило: він отримав контракт на зйомку свого першого фільму. З цього розпочалася його кар’єра в кінематографі, яка стала блискучою. 

Фільм «Джульєтта» - про складні моменти нашого життя, взаємовідносини між батьками і дітьми. Фільм емоційно нелегкий – глядачі переживали за долю героїв. Але знята кінострічка дуже вміло, професійно, зі справді творчим підходом і фантазією щодо визначальних деталей. Актори майстерно виконують свої ролі.