31 січня в бібліотеці-філіалі сімейного читання №3 відбулася зустріч учнів 1-Б класу гімназії №17 з представниками патрульної поліції міста Полтави. 

Розпочалася ця зустріч на подвір’ї бібліотеки, де поліцейські на ім’я Аліна та Руслан дозволили дітям посидіти в їхньому службовому автомобілі і сфотографуватися на фоні цього красивого авто. Хлопчики галантно пропустили вперед дівчаток, а потім, коли дівчатка вже пішли в читальну залу бібліотеки, де, чекаючи початку спілкування з поліцейськими в приміщенні, переглядали журнали, робили селфі на фоні поліцейського автомобіля та оглядали, як там усе влаштовано всередині і зовні. 

Коли нарешті всі разом зібралися в читальній залі, поліцейські провели з дітьми цікаву бесіду, що стосувалася законності і правопорядку, і відповіли на всі запитання маленьких гімназистів. Дітей цікавило багато що. Вони навіть запитали у поліцейських, які у них звання – і отримали відповідь: Аліна – сержант поліції, а Руслан – молодший лейтенант. Що потрібне, щоб звання були підвищені? – Молоді поліцейські пояснили і це, і розповіли, що взагалі потрібне для того, щоб працювати в поліції.

Аліна та Руслан учили дітей обережності, пояснили,що злодії в реальному житті часто виглядають зовсім не так, як у мультфільмах та кіно, тому не можна довіряти незнайомцям… Розповіли, як, по чому відрізнити, де справжній поліцейський, а де людина, яка ним прикидається.

Першокласникам дуже сподобалося спілкуватися зі справжніми поліцейськими, а вчителі подякували працівникам бібліотеки за те, що вони організували таку потрібну зустріч, інформативну і повчальну бесіду з правоохоронцями.