Завідувачка полтавської міської бібліотеки-філіалу №7 Людмила Заливча та учасниці бібліотечного гуртка «Українські вечорниці», який вона веде, 11 вересня взяли участь у прес-конференції в ОКІА «Новини Полтавщини». Людмила Олександрівна та її гуртківці брали активну участь у реалізації проекту майстра ескізів для вишивки, світлої пам'яті Григорія Кисіля - вишивали портрети Кобзаря і рядки з його творів. Після презентації вишитих робіт у Полтаві, в обласному краєзнавчому музеї імені Василя Кричевського, кілька активістів, у тому числі координатор проекту Катерина Калініченко, якій заповідав втілити в життя його задум Григорій Олексійович, та її чоловік Григорій Калініченко, вирушили на автомобілі в мандри регіонами України, щоб презентувати вишиті за ескізами Кисіля портрети Тараса Шевченка і на Заході України, і на Півдні...

На прес-конференції 11 вересня Катерина Калініченко та її чоловік Григорій у присутності народного депутата Юрія Бублика, який допоміг у реалізації проекту, звітували журналістам про успіх поїздки. Вони представили вишиті портрети Кобзаря в 11 містах різних регіонів України.  

Також на прес-конференції учасники проекту, у тому числі Людмила Заливча, представили величезний рушник-оберег під назвою «Цвіт вишиванки», який подорожуючі привезли з міста Тернополя. Цей рушник вишивають українці з діаспори різних країн світу (одну половину) і мешканці різних регіонів України. Зараз надійшла черга полтавців вишивати. Осередком, де працюватимуть вишивальниці, знову буде міська бібліотека-філіал №7.