11 вересня в бібліотеку-філіал №4 на літературну зустріч з читачами вже не вперше завітав надзвичайно популярний український письменник Андрій Кокотюха.

Спілкування з письменником відбувалося виключно на позитиві: йшлося про книги, кіно, особливості творчого процесу, коли пишуться нові романи і кіносценарії. 

Андрій Кокотюха є автором 68 книг, які активно читаються в різних регіонах України. Він той письменник, який пише для читачів, а не для видавництв. І саме тому його твори видає ряд авторитетних  видавництв України.

Цікаво, що нерідко в творах письменника, який родом з Ніжина, так чи інакше згадується Полтава. То герой з Полтави, то псевдонім героя "Полтава"... Більше того - в задуманій Андрієм Кокотюхою новій серії романів другий за чергою роман буде про Полтаву історичну.

Андрій Коктюха активно працює в кіно, є автором або співавтором ряду кіносценаріїв. Частина його романів успішно екранізована. 

Після закінчення літературної зустрічі, яка дещо затяглася через велику кількість запитань читачів до письменника, відбулася динамічна автограф-сесія: Андрій Кокотюха та його дружина, котра разом з ним приїжджала в Полтаву, ризикували запізнитися на потяг...