Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки США – країна-мозаїка
 

США – країна-мозаїка

В ЦБСЦентральна бібліотека міста Полтави представила в читальній залі художньо оформлену книжкову виставку-валізу під назвою «США – країна-мозаїка». Про країну великих можливостей і приголомшливої сили розповідають книжки з фонду бібліотеки, до яких бібліотекарі додали короткий опис-розповідь і предмети, які візуалізують тему.

США – країна надзвичайна. Окрім того, що тут стрімко розвивається бізнес і формуються принципи світової економіки, реалізуються сміливі проекти і розвиваються сучасні технології, процвітає кінематограф і мистецтво, ця країна повна природних, географічних контрастів і лірики, якою дихають мальовничі ландшафти. 

На величезній території США яскрава дика природа межує з динамічними мегаполісами. Гігантські секвої, пустелі, каньйони, гейзери, водоспади, льодовики, вулкани, океани і моря – все є на території штатів Америки. 

Заглянувши в книжкову валізу, читачі центральної бібліотеки можуть визначитися, про що з того, що стосується країни-мозаїки – США, їм найцікавіше прочитати. Чи про те, як освоювали Американський континент, як імперські колонії боролися за незалежність і воювали за права людини, чи як створювалося і примножувалося національне багатство, чи про культуру штатів… Кожен читач знайде в цій особливій валізі книжки на свій смак і інтерес. 

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets