Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки Обновили ігрову зону та представили «Дитячі фантазії»
 

Обновили ігрову зону та представили «Дитячі фантазії»

В бібліотеці - філіалі №6Ігрова зона для дітей, обладнана в фойє бібліотеки-філії №6, постійно оновлюється. Ось і недавно тут у центрі експозиції з’явився «літературний котедж» та поселилася величезна нова іграшка, подарована користувачами бібліотеки.

Увагу відвідувачів закладу, зокрема дітей, привертає також стенд, розміщений поряд з ігровою зоною, на якому представлені роботи юних митців. Це художні творіння в різних техніках, дуже цікавих. Автори – діти різного шкільного віку, усі вони є читачами цієї бібліотеки.

Не менш заслуговує на увагу стенд «Браво, книга» біля входу в читальну залу. Тут бібліотекарі представляють всіляку особливу інформацію про книгу. На стенді можна прочитати, зокрема, про буккросінг (обмін книгами). Це  явище набуває все більшої популярності. До речі, влітку в бібліотеці-філії №6 для дітей провели буккросінг за всіма правилами. Готувалися до цього заходу заздалегідь у творчій майстерні бібліотеки (де діти-читачі разом із завідувачкою бібліотеки Іриною Усовою ремонтують книжки та вчаться власноруч виготовляти різні приємні дрібнички – закладки, рамочки для картинок і портретів, паперові квіти тощо).

А ще раніше, на вході в бібліотеку користувачів зустрічає стенд «Осінній вернісаж». Тут багато красивих картинок та корисної інформації, що стосується осіннього сезону. У тому числі про гриби – як відрізнити їстівні від отруйних. Це актуально, адже восени багато хто любить збирати гриби в лісі. Є на стенді і «Загадки з грядки», і хороші вірші про осінь. 

Коротше – до осінньої пори бібліотека-філія №6 підготувалася добре. Тут зробили все, щоб відвідувачі почувалися в затишку, отримували потрібні знання і позитивні емоції.

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets