Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

Не лише орнаменти, а й вишиті тексти запропонувала увазі користувачів бібліотеки Олена Цубер

В бібліотеці - філіалі №6Наприкінці червня в бібліотеці-філії №6 відкрилася виставка надзвичайно красивих, досконало, професійно вишитих робіт полтавки Олени Цубер. Роботи цієї вишивальниці раніше вже презентувалися в різних місцях Полтави, зокрема в хаті-музеї І.П.Котляревського, але до цієї бібліотеки вони потрапили вперше.

Детальніше...

Ярмарок ідей для вашої грядки

В бібліотеці - філіалі №2Дуже до часу - в червні бібліотека-філія №2 представила книжкову виставку під назвою "Ярмарок ідей для вашої грядки". Кожен садівник чи городник знайде тут для себе багато цікавих рекомендацій і порад по сезону: як доглядати за рослинами, виростити хороший урожай і зберегти дари літа на зиму.

Детальніше...

Залиш відгук і побажання, чого хочеш нового в роботі бібліотеки

В бібліотеці - філіалі №6У бібліотеці-філії №6 на початку шкільних канікул обладнали виставку "Дерево побажань моїй бібліотеці". Тут пропонується залишати письмові відгуки - побажання, хто що нового хоче бачити в роботі бібліотеки. Діти дають волю фантазії і пишуть бажання аж до такого, що стосується появи в бібліотеці… міні-кав’ярні. Читаєш книжку – попросиш чашку кави з вершками чи капучіно й насолоджуєшся за читанням… Не всі бажання можливо виконати, але ті, що є реальними, бібліотекарі беруть до уваги.

Детальніше...

У книжок не буває канікул

В бібліотеці - філіалі №6Розпочалися літні канікули, і візити школярів у бібліотеку-філію сімейного читання №6 стали ще частішими. Окрім того, що тут, починаючи з першого червня, часто  проводяться розважальні і повчальні заходи для дітей, відпочиваючих у літніх пришкільних таборах, яких педагоги приводять у бібліотеку групами, хлопчики та дівчатка часто приходять сюди самі. Для дозвілля та зручного читання бібліотекарі обладнали бібліотечний дворик, де є розфарбований і розмальований казковий пеньочок… До уваги дітей книжкові виставки і перегляди, серед яких особливою увагою користується перегляд літератури під назвою «Книжку влітку прочитай – бали в школі заробляй».

Детальніше...

Бібліотека-філія №5 представила виставку панчішних ляльок

В бібліотеці - філіалі №5У бібліотеці-філії №5 поселилися герої відомих казок і мультфільмів: їх образи створила талановита полтавська рукодільниця Ольга Страхова, яка працює відеотекарем на телеканалі «Лтава».

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets