Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

Літо - особливо активний період читання

В бібліотеці-філіалі №10Літнє читання в бібліотеці-філії №10 для дітей триває надзвичайно активно. Є дні, в які лише у відділі абонементу для дітей старшого шкільного віку обслуговується 200 читачів або близько того. А є ж іще читальна зала, комп'ютери, працювати за якими приходять і дорослі люди, відділ для маленьких діток, куди хлопчики та дівчатка приходять з мамами і бабусями... 

Детальніше...

Історія і сучасний стан Повітряних Сил України в енциклопедіях, періодиці, художній прозі

В бібліотеці - філіалі №26 серпня в бібліотеці-філії №2 презентували виставку літератури, присвячену Дню Повітряних Сил України Збройних Сил України (6 серпня). Літературу умовно розділили на дві частини: у першій представлені книжки і  статті, які висвітлюють історію розвитку української авіації та її сучасний стан. 

Детальніше...

Для вас тільки цікаве! Знайомтеся! Сучасна українська проза

В бібліотеці - філіалі №3З 1 серпня в бібліотеці-філії сімейного читання №3 діє перегляд літератури для дітей і дорослих, у якому представлені популярні твори сучасних українських авторів. З початку цього року бібліотека отримала таких книг чимало, от працівники і вирішили акцентувати увагу на них. 

Детальніше...

Український BEST

В бібліотеці - філіалі №4Увагу всіх, хто заходить у відділ абонементу бібліотеки-філії №4, привертає книжкова виставка під назвою «Український BEST». Тут представлені кращі твори сучасних українських письменників з фонду бібліотеки. Більшість авторів з тих, чиї книги ми бачимо на виставці, були в цій бібліотеці, а дехто, як, наприклад, Марина Гримич, і не один раз. Читачам запам’яталися ці зустрічі. 

Детальніше...

Ажурне диво в бібліотеці

В бібліотеці - філіалі №631 липня в бібліотеці-філії №6 презентували виставку в’язаних гачком шалей полтавської майстрині Олени Цубер. Пані Олена, котра є користувачкою і добрим другом цієї бібліотеки, вже представляла тут свої чудові вишивки. Тепер на зміну рушникам прийшли шалі.

Вишиванням Олена Цубер займається давно, а шалі в’яже починаючи з минулого, 2016 року. Вона вже сворила собі колекцію різнокольорових ажурних творінь і зв’язала кілька шалей для своїх подруг.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets