Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

Мрій! Читай! Мандруй!

В бібліотеці - філіалі №5Музу далеких мандрів люблять усі. І не важливо, чи то в село до бабусі на приміській електричці, чи літаком на екзотичний курорт - очікування щастя в обох випадках.

Мандрують люди, мандрують герої книг, мандрує “Display—кросинг”. Проект цієї виставки, пов’язаної з туризмом, розробила Молодіжна секція УБА.

Детальніше...

Присвячено всім, хто захищав і захищає Незалежність України

В бібліотеці - філіалі №12До Дня Незалежності України в бібліотеці-філії №12 влаштували тематичний перегляд під назвою «...І прапори рідні в кривавих боях ніколи не вкрити ганьбою!». Представлені книги і публікації з періодичних видань розповідають про історію боротьби українців за свободу і незалежність своєї батьківщини. Багато творів присвячених  козакам – відважним і відчайдушним захисникам Вітчизни. З них починається літературна експозиція.

Детальніше...

Умілі рученята

В бібліотеці-філіалі №11Квітучої і теплої літньої пори частину подвір’я і передпокій будинку, в якому знаходиться на Дальніх Яківцях бібліотека-філія №11, заполонили фігури казкових героїв та інші цікаві вироби учасників бібліотечного гуртка «Умілі рученята». Цей гурток веде бібліотекар Світлана Городинська. Завдяки її вмінням, таланту та педагогічному дару в цій бібліотеці завжди – як у казці. 

Детальніше...

Діти представили в бібліотеці на Рибцях свої керамічні вироби

В бібліотеці-філіалі №17Юні читачі бібліотеки-філії №17, що знаходиться на Рибцях, не лише беруть тут читати книжки та журнали, а й демонструють свої таланти. Учні ближнього до бібліотеки НВК №36, які відвідують гурток кераміки, де вчаться ліпити з глини різні цікаві фігурки, охоче приносять свої вироби в улюблену міську бібліотеку - діляться радістю творчості з іншими читачами. 

Детальніше...

Дитячі малюнки – вираз любові до бібліотеки

В бібліотеці-філіалі №15На виставку в бібліотеку-філію №15, що у Вакуленцях, маленькі читачі часто приносять свої художні вироби та малюнки. Щоб представити все це відвідувачам разом не вистачає місця. 

Дитячі малюнки часто підписані зворушливими словами вдячності бібліотекарю Тетяні Поплавській за увагу до них, добре ставлення, допомогу у виборі книжок для читання. 

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets