Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

Домашні улюбленці й мешканці полів, лісів і вод: бібліотека представила виставку «Я люблю тварин»

В ЦБСУ центральній бібліотеці в липні з’явилася співзвучна літу виставка робіт учнів Полтавської дитячої художньої школи під назвою «Я люблю тварин». Діти намалювали і домашніх улюбленців, і мешканців полів, лісів та підводного світу з милою безпосередністю.

Детальніше...

Тонкі орнаменти, фольклор у вишивці: бібліотека представила роботи Валентини Башти

В бібліотеці - філіалі №2Активною користувачкою бібліотеки-філії №2 є вишивальниця з вишуканим художнім смаком Валентина Башта. 10 липня в цій бібліотеці відкрилася виставка її робіт. Представлені вишиті рушники і сорочки. 

Не лише гармонійне поєднання кольорів та витонченість орнаментів, що складаються з безлічі дрібних деталей, милують око. Вишивки Валентини Башти несуть глибоке смислове навантаження, а це змушує працювати думку, уяву глядача.

Детальніше...

Вибір книг для читання перетворили на гру

В бібліотеці - філіалі №2У відділі абонементу бібліотеки-філії №2 читачам, які прийшли здати чи вибрати книжки, пропонують цікаву своєрідну гру: визначити з допомогою кольорів і цифр, яку наступну книгу їм найбільш варто прочитати.

Детальніше...

У бібліотеці-філії №12 оновили Куточок маленького українця та представили нові книжкові виставки

В бібліотеці - філіалі №12Літо з книгою триває. У своєму перебігу ця чудова пора вже в липень завернула – а юних відвідувачів у бібліотеці-філії для дітей №12 не стало менше. Діти поспішають сюди вже зранку – хто за книгами і журналами, а хто – до комп’ютерів… 

Недавно увазі користувачів бібліотекарі представили нові різнопланові виставки. На виставці художньої літератури для дітей під назвою «По хвилях летить білопарусний бриг в країну нечитаних книг» можна знайти популярні класичні твори всім знайомих авторів: «Чарівник Смарагдового міста» Олександра Волкова, «Лессі повертається додому» Еріка Найта, «Все як слід» Едуарда Успенського, «Мері Поппінс» Памели Треверс та інші.

Детальніше...

Бібліотека представляє виставку світлин Ігоря Лотиша, присвячену найпрекраснішій літній порі

В бібліотеці - філіалі №5Наприкінці червня в бібліотеці-філії №5 з’явилася нова виставка світлин відомого полтавського фотохудожника Ігоря Лотиша. Добрий друг цієї бібліотеки, Ігор Лотиш експонує тут свої роботи не вперше. Користувачі бібліотеки бачили і його зимові фотопейзажі, і намальовані ним картини – цей талановитий чоловік не лише хороший фотограф, а й художник вправний.

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets