Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

Бібліотека розкриває таємниці української зачіски, презентує нові надходження та Землю з Космосу

В бібліотеці - філіалі №5У середині липня – місяця, який називають «маківкою літа», бібліотека-філія №5 представила читачам журнали та книги, де міститься багато інформації про догляд за волоссям і різні форми зачісок. Виставку прикрасив різнобарвний вінок, який личитиме будь-якій дівчині – мистецьке творіння однієї з користувачок бібліотеки.

Детальніше...

Бібліотека продовжує знайомити читачів з народними звичаями

В бібліотеці - філіалі №12У бібліотеці-філії №12 оформили виставку під назвою «Літо іде – звичай веде». Представлена тут література розповідає про народні звичаї нашого краю, традиції, легенди. Окремі збірники містять влучні прислів’я, що стосуються літньої пори – періоду напруженої хліборобської праці.

Детальніше...

Діти в захопленні від казок Шарля Перро

В бібліотеці - філіалі №1213 липня в бібліотеці-філії №12 розпочала роботу виставка під назвою «Батько літературної казки Шарль Перро» - і відразу ж збірники казок з цієї виставки діти буквально «розмели» (розібрали для читання).

Детальніше...

Журнальний день у бібліотеці: в центрі уваги – періодичні видання

В ЦБСВівторок 11 липня в центральній бібліотеці зробили  Журнальним днем. Бібліотекарі вирішили привернути особливу увагу читачів до журналів, які є в фонді бібліотеки. Для цього в читальній залі влаштували виставку «Смак літа», на якій представили різноманітні журнали, за тематикою співзвучні літній порі. Тут можна знайти багато інформації про цілющі властивості рослин, поради садівникам і городникам, рецепти випічки зі свіжими ягодами, блюд з молодої картоплі тощо. 

Детальніше...

Смак коронованого слова

В ЦБСУ центральній бібліотеці продовжує роботу «Книжкове кафе», в якому часто змінюється «меню». Зараз, у липні, в гарно оформленому, прикрашеному виробами користувачів бібліотеки та бібліотекарів куточку увазі читачів пропонується перегляд «Смак коронованого слова». Представлені книги переможців і лауреатів Міжнародного літературного конкурсу «Коронація слова». Зокрема, книга володарки гран-прі конкурсу Галини Вдовиченко «Пів’яблука», переможця конкурсу Надії Гуменюк «Вересові меди», переможця Тетяни Белімової «Вільний світ» та інші. У «Книжковому кафе» розміщена інформація про конкурс «Коронація слова», якою цікавляться читачі.

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets