Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

Виставка-вітрина приваблює до бібліотеки і школярів, і дошкільнят

В бібліотеці - філіалі №6Доброю традицією бібліотеки-філії №6 є оформлення виставок-вітрин у вікнах бібліотеки у зв’язку зі змінами пір року або до особливих подій чи свят. Ще недавно відвідувачів бібліотеки радувала з фантазією та смаком оформлена літня виставка-вітрина «На книжковому лузі». Але ось школярів покликав на уроки перший дзвінок, а у вікні бібліотеки-філії №6 з’явилася нова виставка, яка складається з двох частин: «Про що мовчать шкільні підручники» та «Шкільний портфель».

Детальніше...

Презентували виставку книг про Німеччину

В бібліотеці - філіалі №25 вересня в бібліотеці-філії №2 відбулася презентація виставки «Lassen Sie uns Deutsch Iernen!!! Давайте вивчати німецьку!!!». Виставка присвячена Року німецької мови в Україні та української мови в Німеччині (2017-2018 навчальний рік).

Детальніше...

Бібліотечне дерево знань змінило забарвлення

В бібліотеці - філіалі №2Ще недавно було літо, і символічне дерево знань у куточку, оформленому в читальній залі бібліотеки-філії №2 для дитячого дозвілля та інтелектуальних вправ, було зеленим і квітучим. З 1-го вересня це дерево поміняло зелені листочки на жовті та червоні й зарясніло книгами. Бібліотекарі зробили тут і в іншому куточку читальної зали перегляди літератури, серед якої переважає розвиваюча, історичного змісту, така, яка може багато чому навчити. Перегляди прикрашені з художнім смаком і доповнені предметами, які символізують навчання в школі. 

Детальніше...

Парусний флот у бібліотеці

В бібліотеці - філіалі №124 вересня в бібліотеці-філії №12 презентували перегляд книг «Під вітрилами слави і удачі», який прикрасили майстерно виконані макети кораблів, відомих в історії й літературі. Ці макети створив і подарував дітям – користувачам бібліотеки читач, який не побажав бути названим. Він захоплюється відтворенням у мініатюрі парусних суден, на яких колись долали простори морів-океанів люди, котрі потім стали героями авантюрних пригодницьких романів і кінофільмів, уже 30 років поспіль. Цей майстер має незакінчену вищу технічну освіту, тому макети суден створює професійно, починаючи з креслень. Усі деталі випилює вручну…

Детальніше...

Бібліотека пропонує читачам виставку-мандрівку сторінками книг німецьких авторів

В бібліотеці - філіалі №12До початку нового навчального року у бібліотеці-філії №12 підготували книжкову виставку під назвою «Країну знаєш! А книжки її?», присвячену дружній нам Німеччині. Як відомо всім, навчальний рік 2017-2018 оголошений Роком німецької мови в Україні і української мови в Німеччині. Виставка в бібліотеці для дітей №12, яка має також і дорослих читачів, акцентує увагу на тих творах німецьких авторів, які, на думку знавців книг – бібліотекарів варто прочитати в першу чергу.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets