Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

На перехресті часу і століть

В ЦБСДо Дня міста Полтави в центральній бібліотеці організували книжкову виставку «Полтава – моє натхнення, моя свята земля». Вона має три розділи: «На перехресті часу і століть стоїть Полтава», «Гортаючи сторінки історії» і «Славетні імена Полтавщини». Виставка проілюстрована унікальними фотографіями з архіву краєзнавця Олега Лебединського. Олег Валентинович поєднав знімки часів Другої світової війни з сучасними, показавши історичні місця Полтави – якими вони були тоді і якими є тепер. Тут же представлена книга Олега Лебединського «Полтава вчора і сьогодні» - фундаментальна історична праця про наше місто з великою кількістю рідкісних фотознімків. 

Детальніше...

Книги і малюнки, присвячені рідному місту

В бібліотеці - філіалі №6До Дня міста Полтави в бібліотеці-філії №6 обладнали тематичну полицю «Рідне місто моє» на постійно діючій у відділі абонементу книжковій виставці «Полтава на перехресті часу й століть». Тут представлені книги з історії Полтави, про наших видатних земляків, твори письменників Полтавщини.

А в читальній залі відвідувачів зустрічає виставка малюнків дітей - учасників клубу «Юний європеєць», з яким бібліотека співпрацює вже багато років поспіль. Усі сюжети присвячені місту Полтаві, її видатним місцям, захоплюючій історії давнини, бойовій славі, сучасності.

Детальніше...

Презентували виставку малюнків юної читачки

В бібліотеці - філіалі №1015 вересня під час масового заходу в бібліотеці-філії для дітей №10 учням 7-В класу загальноосвітньої школи №19 та дорослим учасникам презентували виставку малюнків юної читачки бібліотеки Вікторії Дикань. Віка навчається в 4-А класі ЗОШ №29 і відвідує художню школу, її викладач – Ірина Іванівна Латишко. Окрім малювання, дівчинка захоплюється сучасними танцями, любить мандрувати. Разом з мамою Тетяною Георгіївною їздить на екскурсії по Полтаві, в інші регіони. Вони були в Опішні, Диканьці, Одесі. З татом Віка влітку їздила в Бердянськ. У нових місцях юна художниця знаходить нові сюжети та образи для своїх малюнків. 

Детальніше...

Юні художники створили образ рідного міста і представили в бібліотеці

В бібліотеці - філіалі №2До Дня міста Полтави в бібліотеці-філії №2 влаштували виставку робіт учнів Полтавської дитячої художньої школи. Діти з любов’ю зобразили улюблені куточки рідної Полтави. Найбільше на виставці архітектурних зображень – це, переважно, історичні будинки і храми. Зазвичай ці споруди намальовані на фоні розкішної полтавської природи. А оскільки День міста Полтави ми святкуємо наприкінці вересня, то міські пейзажі у юних художників часто доповнюють осінні мотиви.

Детальніше...

У бібліотеці розквітли соняшники

В бібліотеці - філіалі №2Бібліотека-філія №2 продовжує знайомити користувачів з творчістю своєї активної читачки, котра також регулярно відвідує покази фільмів у бібліотечному ретрокінозалі, Валентини Башти. Щойно в бібліотеці №2 завершила роботу виставка вишитих цією талановитою жінкою рушників, серветок та сорочок, як на зміну їй прийшла нова. Цього разу Валентина Башта представила в улюбленій бібліотеці, поряд з якою мешкає, виставку вишитих нею квітучих соняшників. Це картини в рамках, більшого і меншого формату, яскраві і життєрадісні. Вони несуть дуже позитивну енергетику, дарують хороший настрій усім відвідувачам бібліотеки, які їх охоче, з захопленням розглядають.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА






Powered by JoomlaGadgets