Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

Дитячі малюнки – вираз любові до бібліотеки

В бібліотеці-філіалі №15На виставку в бібліотеку-філію №15, що у Вакуленцях, маленькі читачі часто приносять свої художні вироби та малюнки. Щоб представити все це відвідувачам разом не вистачає місця. 

Дитячі малюнки часто підписані зворушливими словами вдячності бібліотекарю Тетяні Поплавській за увагу до них, добре ставлення, допомогу у виборі книжок для читання. 

Детальніше...

Літо - особливо активний період читання

В бібліотеці-філіалі №10Літнє читання в бібліотеці-філії №10 для дітей триває надзвичайно активно. Є дні, в які лише у відділі абонементу для дітей старшого шкільного віку обслуговується 200 читачів або близько того. А є ж іще читальна зала, комп'ютери, працювати за якими приходять і дорослі люди, відділ для маленьких діток, куди хлопчики та дівчатка приходять з мамами і бабусями... 

Детальніше...

Історія і сучасний стан Повітряних Сил України в енциклопедіях, періодиці, художній прозі

В бібліотеці - філіалі №26 серпня в бібліотеці-філії №2 презентували виставку літератури, присвячену Дню Повітряних Сил України Збройних Сил України (6 серпня). Літературу умовно розділили на дві частини: у першій представлені книжки і  статті, які висвітлюють історію розвитку української авіації та її сучасний стан. 

Детальніше...

Для вас тільки цікаве! Знайомтеся! Сучасна українська проза

В бібліотеці - філіалі №3З 1 серпня в бібліотеці-філії сімейного читання №3 діє перегляд літератури для дітей і дорослих, у якому представлені популярні твори сучасних українських авторів. З початку цього року бібліотека отримала таких книг чимало, от працівники і вирішили акцентувати увагу на них. 

Детальніше...

Український BEST

В бібліотеці - філіалі №4Увагу всіх, хто заходить у відділ абонементу бібліотеки-філії №4, привертає книжкова виставка під назвою «Український BEST». Тут представлені кращі твори сучасних українських письменників з фонду бібліотеки. Більшість авторів з тих, чиї книги ми бачимо на виставці, були в цій бібліотеці, а дехто, як, наприклад, Марина Гримич, і не один раз. Читачам запам’яталися ці зустрічі. 

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets