Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

Бібліотека пропонує читачам виставку-мандрівку сторінками книг німецьких авторів

В бібліотеці - філіалі №12До початку нового навчального року у бібліотеці-філії №12 підготували книжкову виставку під назвою «Країну знаєш! А книжки її?», присвячену дружній нам Німеччині. Як відомо всім, навчальний рік 2017-2018 оголошений Роком німецької мови в Україні і української мови в Німеччині. Виставка в бібліотеці для дітей №12, яка має також і дорослих читачів, акцентує увагу на тих творах німецьких авторів, які, на думку знавців книг – бібліотекарів варто прочитати в першу чергу.

Детальніше...

Мрій! Читай! Мандруй!

В бібліотеці - філіалі №5Музу далеких мандрів люблять усі. І не важливо, чи то в село до бабусі на приміській електричці, чи літаком на екзотичний курорт - очікування щастя в обох випадках.

Мандрують люди, мандрують герої книг, мандрує “Display—кросинг”. Проект цієї виставки, пов’язаної з туризмом, розробила Молодіжна секція УБА.

Детальніше...

Присвячено всім, хто захищав і захищає Незалежність України

В бібліотеці - філіалі №12До Дня Незалежності України в бібліотеці-філії №12 влаштували тематичний перегляд під назвою «...І прапори рідні в кривавих боях ніколи не вкрити ганьбою!». Представлені книги і публікації з періодичних видань розповідають про історію боротьби українців за свободу і незалежність своєї батьківщини. Багато творів присвячених  козакам – відважним і відчайдушним захисникам Вітчизни. З них починається літературна експозиція.

Детальніше...

Умілі рученята

В бібліотеці-філіалі №11Квітучої і теплої літньої пори частину подвір’я і передпокій будинку, в якому знаходиться на Дальніх Яківцях бібліотека-філія №11, заполонили фігури казкових героїв та інші цікаві вироби учасників бібліотечного гуртка «Умілі рученята». Цей гурток веде бібліотекар Світлана Городинська. Завдяки її вмінням, таланту та педагогічному дару в цій бібліотеці завжди – як у казці. 

Детальніше...

Діти представили в бібліотеці на Рибцях свої керамічні вироби

В бібліотеці-філіалі №17Юні читачі бібліотеки-філії №17, що знаходиться на Рибцях, не лише беруть тут читати книжки та журнали, а й демонструють свої таланти. Учні ближнього до бібліотеки НВК №36, які відвідують гурток кераміки, де вчаться ліпити з глини різні цікаві фігурки, охоче приносять свої вироби в улюблену міську бібліотеку - діляться радістю творчості з іншими читачами. 

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets