Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

Бібліотека представила вишивки активістки хору ветеранів Анастасії Пусан

В бібліотеці - філіалі №2У бібліотеці-філії №2, працівники якої дуже люблять мистецтво рукоділля і часто організовують виставки виробів своїх користувачів, наприкінці вересня з’явилася експозиція вишивок 80-річної активістки хору ветеранів «Полтавські піснярі» Анастасії Пусан. Анастасія Макарівна любила вишивати з дитинства, певний період життя це була її професія: ще в молоді роки вона працювала вишивальницею на фабриці імені Лесі Українки (на жаль, зараз це підприємство в Полтаві вже не діє).

Детальніше...

Поличка з дитинства матусь та бабусь

В бібліотеці - філіалі №9У читальному залі бібліотеки-філіалу №9 нова книжкова виставка! Ностальгійна...

Часи, коли Україна жила "у стягів багряному шумі" вже пішли в небуття, а ось книги радянської доби у нашому фонді, здається, вічні!

Детальніше...

Од книг зерно добра й любові…

В бібліотеці - філіалі №12До Всеукраїнського Дня бібліотек у бібліотеці-філії №12 зробили книжкову виставку, за назву якої взяли слова письменника Івана Кочерги «Од книг зерно добра й любові в своїй душі посіяти й зростить». Тут зібрані перлини української й світової літератури з бібліотечного фонду.

Детальніше...

Визволення Полтави: як усе було насправді

В бібліотеці - філіалі №12У радянські часи історія Визволення Полтави від окупантів (у  1943 році, під час радянсько-німецької війни), подавалася не так, як сьогодні. Коли Україна стала незалежною, знайшлися дослідники, які докопалися до істини, пролили світло на події минулого і довели, як усе було насправді. 

Детальніше...

Виставку до Дня міста присвятили письменникам рідного краю

В бібліотеці - філіалі №5У бібліотеці-філії №5 до Дня міста Полтави організували книжкову виставку "Письменники рідного краю". Тут представили твори здебільшого тих сучасних письменників Полтавщини, зустрічі з якими, з більшістю не раз, відбувалися в стінах цієї бібліотеки. Це добре знайомі читачам Інна Снарська, Ганна Демиденко, Ганна Дениско, Надя Гринь, Оксана Кравченко та інші. Більшість книг - з автографами авторів, або й подаровані ними.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets