Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

Предметна виставка в бібліотеці №4 вичерпно розповідає про українські обереги

Увагу всіх, хто приходить у ці теплі вересневі дні в бібліотеку-філію №4, привертає красиво оформлена предметна виставка «Наші обереги». Найпоширеніші здавна в українському суспільстві предмети-обереги представлені тут поряд з книгами, в яких розповідається про них: це і вишиті рушники, і вузлові ляльки (мотанки), і чорнобривці, і навіть… підкова. Та ще багато чого іншого.

Детальніше...

Перегляд літератури до Дня Незалежності зацікавив і дорослих, і дітей

До Дня Державного Прапора та Дня Незалежності України в читальній  залі бібліотеки-філії №3 широкому колу читачів запропонований перегляд літератури під назвою «Для мене в світі ти одна , моя чарівна Україна»,  де представлені матеріали із різних джерел про шлях нашої держави до Незалежності,  її розбудову, економічний та культурний розвиток. Дорослих читачів найбільше зацікавила  стаття у газеті «Вечірня Полтава» «Неймовірні та маловідомі факти про Україну», а діти переглядають, насамперед, літературу, яка містить енциклопедичну інформацію, джерела з етнографії.

Детальніше...

Бібліотеки підготували до Дня Незалежності виставки і перегляди літератури, прикрасивши їх національною символікою

Усі бібліотеки-філії Полтавської МЦБС і центральна міська бібліотека активно включилися в організацію заходів по відзначенню 24-ї річниці Незалежності України. Скрізь облаштовані цікаві виставки й перегляди літератури, присвячені цій темі, на фоні яких проводяться пізнавальні заходи. 

Детальніше...

Бібліотека представляє «Прикраси для українських панянок»

10 липня в бібліотеці-філії №5 відкрилася виставка віночків та інших прикрас для дівчат і жінок, а також ляльок, виготовлених користувачкою бібліотеки Ларисою Мисак. Лариса Олександрівна – провідний спеціаліст-економіст Полтавського управління статистики. Виготовлення прикрас та ляльок – захоплення, тривалість якого поки-що приблизно рік.

Детальніше...

Перші дні літа: цвітуть диво-квіти!

Перші червневі дні у філії №9 видалися на диво кольоровими. До нашого скромного живого бібліотечного квітника на короткий час додалися справжні паперові шедеври! Виставку своїх робіт запропонувала бібліотеці наша читачка Любов Григорівна Гавриленко.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets