Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

У центральній бібліотеці відкрилася виставка світлин Галини Вовченко, присвячена 80-річчю Василя Симоненка

2 березня в центральній міській бібліотеці відбулося відкриття виставки світлин полтавської фотохудожниці Галини Вовченко, присвяченої 80-річчю від дня народження видатного поета-патріота, нашого земляка Василя Симоненка. Галина Василівна представила знімки, зроблені нею на батьківщині поета – в селі Біївці Лубенського району.

Детальніше...

Картини на сюжети казкові й весняні

26 лютого в бібліотеці-філії №2 відкрилася виставка робіт учнів Полтавської дитячої художньої школи, присвячена надзвичайно радісній для всіх нас події — приходу довгожданої весни. Діти проявили багату фантазію, створюючи картини на сюжети казкові й весняні, при цьому вони не жаліли яскравих барв.

Детальніше...

Земля – мов казка: юні художники вже зустрічають весну

9 лютого в бібліотеці-філії №4 відкрилася виставка робіт учнів Полтавської дитячої художньої школи під назвою «Земля – мов казка», присвячена творчій діяльності поета і журналіста Василя Симоненка, 80 років від дня народження якого минуло на початку року. Як ми знаємо, увесь 2015 рік оголошений роком Василя Симоненка, тому всі, у тому числі й діти, проявляють особливу увагу до його творчості.

Детальніше...

Денис Городничий представив у центральній міській бібліотеці роботи своїх учнів

5 лютого в центральній бібліотеці міста Полтави відкрилася спільна виставка картин художника і педагога Дениса Городничого та його учнів - вихованців Полтавської дитячої художньої школи. Цьому закладу вже понад 50 років. Тут учать дітей азам художньої майстерності як дуже досвідчені педагоги, так і молоді, такі, як Денис Городничий.

Детальніше...

І лікар, і лірик

Бібліотека-філія №5 представляє виставку художніх фотографій мануального терапевта Ігоря Лотиша з Полтави, який захоплюється мистецтвом і літературною творчістю, у вільний від роботи час малює картини, фотографує красиві пейзажі й пише невеликі оповідання — есе.

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets