Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

Німеччина - країна філософів, музикантів і письменників

В бібліотеці - філіалі №5У бібліотеці-філії №5 перед Днем Європи презентували книжкову виставку, присвячену одній з найвпливовіших країн Євросоюзу - Німеччині. Саме з цією країною бібліотекарі вирішили детальніше познайомити читачів тому, що 2017 рік оголошений Роком німецької мови в Україні.

Детальніше...

Без права на забуття: 80-і роковини Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938рр.

В бібліотеці - філіалі №13Президент України Петро Порошенко підписав Указ №75/2017 «Про заходи у зв'язку з 80-ми роковинами Великого терору – масових політичних репресій 1937-1938 років».

В зв’язку з цим, 18 травня 2017 року в бібліотеці-філіалі №13 був проведений  перегляд літератури  «Без права на забуття: 80-і роковини Великого терору – масових політичних репресій 1937 – 1938 рр.», на якому були представлені книги та публікації про життя і творчість представників Розстріляного Відродження.

Детальніше...

Акценти травня: великий вибір літератури для садівників та городників

В бібліотеці - філіалі №5У бібліотеці-філії №5 представлена виставка літератури під назвою "Обробляй вчасно — вродить рясно", де можна знайти інформацію про все, що цікавить садівників, городників і квітникарів. Багато хто з мешканців Полтави — користувачів бібліотеки має дачі в передмісті або селі, тож їх ця тема цікавить, тим більше зараз, у травні, коли закладається основа майбутнього урожаю. 

Детальніше...

Вічна пам’ять загиблим, щира шана живим…

В бібліотеці - філіалі №13Вічна пам’ять загиблим, щира шана живим…

Детальніше...

Розпис на грампластинках

В бібліотеці - філіалі №5У бібліотеці-філії №5 з 18 квітня експонується виставка дуже цікавих робіт студентки першого курсу факультету філології та журналістики Полтавського національного педагогічного університету імені В. Г. Короленка Ольги Лях. Талановита дівчина розписує старі грампластинки яскравими різнокольоровими візерунками. Її розпис нагадує петриківський. Ці незвичні роботи привертають увагу всіх відвідувачів бібліотеки. 

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets