Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Галерея Виставки
 

Виставки

Міжнародний день торта в бібліотеці

В бібліотеці - філіалі №5У липні бібліотека-філія №5 порадувала читачів цілою серією нових цікавих книжкових виставок і переглядів літератури. Не обминули працівники цієї бібліотеки увагою і таке оригінальне й своєрідне свято, як Міжнародний день торта. Любителям солоденького запропонували інформашку «День за днем», де багато рецептів приготування найсмачніших тортів та пирогів. 

Детальніше...

Рік Японії в бібліотеках міста триває

В бібліотеці - філіалі №3У середині липня працівники бібліотеки-філії сімейного читання №3 влаштували в читальній залі яскравий перегляд літератури про Японію та японських авторів, присвячений Року Японії в Україні. Загадкова країна з неповторними традиціями бентежить уяву дітей, які приходять у бібліотеку за книгами для літнього читання. Бібліотекарі проводять для юних читачів інформхвилинки, цікаво розповідають про Японію, звичаї, що характеризують японців як націю. Дітям рекомендують, які книги чи журнали, представлені в перегляді, варто взяти прочитати в першу чергу.

Детальніше...

Усе про туризм, зокрема зелений…

В бібліотеці - філіалі №5Липень – пора відпочинку та подорожей. Цієї чудової пори працівники бібліотеки-філії №5 вирішили допомогти своїм читачам визначитися, куди поїхати відпочити, в яку захоплюючу мандрівку вирушити, організувавши в читальній залі книжкову виставку «Спалахи літа». Тут багато книг про туризм узагалі і зелений туризм зокрема.

Детальніше...

Виставка кераміки маленької читачки

В бібліотеці - філіалі №3Посередині літніх канікул у читальній залі бібліотеки-філії сімейного читання №3 з’явилася виставка кераміки «Гончарний світ дитячих мрій» учениці 4-А класу загальноосвітньої школи №37 Руслани Скачко. Руслана займається в гуртку «Кераміка», який діє при Полтавському центрі позашкільної освіти. У вільний час дівчина активно відвідує бібліотеку. І Руслана, і її мама дуже люблять читати.

Детальніше...

Бібліотека розкриває таємниці української зачіски, презентує нові надходження та Землю з Космосу

В бібліотеці - філіалі №5У середині липня – місяця, який називають «маківкою літа», бібліотека-філія №5 представила читачам журнали та книги, де міститься багато інформації про догляд за волоссям і різні форми зачісок. Виставку прикрасив різнобарвний вінок, який личитиме будь-якій дівчині – мистецьке творіння однієї з користувачок бібліотеки.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets