Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Віртуал. бібліограф Віртуальні виставки «ЗА ХМАРАМИ – СОНЦЕ»
 

«ЗА ХМАРАМИ – СОНЦЕ»

Віртуальна книжкова виставка

Всіх, хто мріє  досягти успіху на обраному ними життєвому шляху, повірити в свої сили, а можливо, й позбавитися деяких хвороб,
БІБЛІОТЕКА-ФІЛІАЛ № 4
(вул.Фрунзе,141, зуп.громадського транспорту "вул.Чайковського") запрошує ознайомитися з унікальними зцілюючими методиками Луїзи Хей. Це книги з  популярного сьогодні в світі жанру, який називається  self-help books, що в перекладі з англійської означає «Допоможи собі сам».
До Вашої уваги добірка книг відомої в усьому світі американської письменниці,
авторки мотиваційних книг про «технологію життя»
ЛУЇЗИ ХЕЙ

Пізнать себе — то школа нелегка.
Життя мінливе мов швидка ріка.
Відбиток твій, що сплив на мілині
При березі
      Зникає в бистрині.
      П.Воронько

Луиза Л. Хей. Исцели свою жизнь, свое тело.

В збірці бестселлерів «Исцели свою жизнь. Исцели свое тело. Сила внутри нас» зібрані унікальні зцілюючі методики Луїзи Хей. Червоною ниткою авторка проводить думку про те, що ми самі « джерело особистих власних переживань, навколишньої дійсності і всього іншого в ній. ... Встановивши гармонію і баланс у себе в свідомості, ми те саме починаємо знаходити в житті».

Луиза Л. Хей. Настройся на здоровую жизнь.

Книга «Настройся на здоровую жизнь» - це збірка рецептів здоров’я і благополуччя. Дотримуючись наведених в книзі методик, ви зможете позбутися від хвороб і комплексів, змінити ставлення до себе і реалізувати свої приховані можливості, навчитися підтримувати гарне самопочуття.

Луиза Л. Хей. Мудрость женщины.

Про жіночу мудрість написано багато. Але в житті кожної жінки виникають ситуації, коли здається, що ніхто і ніщо вже не допоможе змінити життя на краще, коли все навколо стає страшним, а попереду – безвихідь. Луїза Хей в книзі «Мудрость женщины» стверджує: «Будь-яка проблема має своє вирішення». І як доказ цього наводить свій особистий досвід боротьби з онкозахворюванням.

Луиза Л. Хей. Исцели себя сам.

Брехня, лінь, хвастощі, звичка засуджувати, гніватися, користь і жадібність, і всі інші пристрасті - все це заважає любити і бути коханим. Виявити в собі силу і внутрішню мудрість, щоб подолати всі перешкоди і бар'єри, незалежно від життєвих обставин, зробити себе здоровим і щасливим – цьому присвячені рекомендації Луїзи Хей в книзі «Исцели себя сам».

Луиза Л. Хей. Энергия жизни.

Ця книга - це спроба допомогти читачеві пробудити особисту творчу думку, позбавитися від негативних стереотипів мислення, змінити життя на краще. Внутрішній настрій, кольори і числа грають у нашому житті не останню роль. Розгадати їх таємниці, використати їх секрети і енергію для свого оздоровлення і благополуччя – про це йдеться на сторінках бестселлера Л.Хей «Энергия жизни».

Луиза Л. Хей. Власть женщины. Как избавиться от стереотипов и комплексов.

Луїзу Хей недарма вважають засновницею позитивної психології. Книга «Власть женщины» - це збірка добрих порад , спрямованих на те, щоб навчити читачів тримати контроль над своїм тілом у власних руках, адже авторка впевнена, що фізичний і ментальний стан залежить від нас самих. Хей торкається таких важливих проблем, як батьківськи обов’язки, жіноча онкологія, клімактеричніий період, сексуальність – того, що хвилює багатьох, але не зажди щиро обговорюється.

Луиза Л. Хей. Ответы ищете в себе.

Страхи, фобії, відносини в родині, хвороби, жорстоке ставлення оточуючих, кар’єра і процвітання – багато хто хоче змінити оточуючий світ. Але часто ми не здогадуємося, що починати треба із себе. В книзі «Ответы ищите в себе» Л.Хей відповідає на листи читачів з усього світу, присвячені численним проблемам людського життя. Можливо, і декого з нас хвилює те саме?

Луиза Л. Хей. Я могу стать счастливой.

Наступна книга – «Я могу стать счастливой» - свідчення того, що здебільшого Л.Хей жіночий автор. В цьому виданні авторка розкриває перед читачами, як навчитися мислити по новому. Адже саме наші думки справляють величезний вплив на наш стан, в особливості на здоров’я. Це дуже просте правило: « Любити себе! Мене не раз критикували за спрощенство, але для себе я відкрила,що зазвичай в основі всього лежать прості речі».

Луиза Л. Хей. Исцеляющая сила мысли.

«Я не цілителька. Я нікого не зціляю. В моєму уявленні я - опора на шляху людини до відкриття самого себе». Так формулює головну мету своєї творчості письменниця. Допомогти людині навчитися любити себе, відкрити в собі силу і внутрішню мудрість, подолати бар’єри на життєвому шляху – такою є мета книги «Исцеляющая сила мысли».

Луиза Л. Хей. Подари себе счастье!

На прикладі реальних життєвих історій відома письменниця і психолог Луїза Хей розповідає про те, що кожна людина має силу і внутрішню мудрість для того, щоб подолати труднощі і змінити життя на краще. «Думая про любов і радість, я створюю люблячий і радісний світ. Я нічого не боюся. Я вільна. Життя безкінечне!», - стверджує письменниця.

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets