Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Головна Стрічка новин
 

Стрічка новин

Книги, передані професором Моргуном його землякам через бібліотеку, уже в Авдіївці

В бібліотеці - філіалі №5Недавно ми повідомляли на нашому сайті, що в рамках акції «Українська книга Донбасу», в якій не перший рік беруть участь бібліотеки Полтавської МЦБС, професор Володимир Моргун - син відомого громадського діяча і письменника Федора Моргуна - передав на Донбас, у подарунок своїм землякам шість книг батька через міську бібліотеку-філію №5. Знаменитий Федір Моргун був родом з Донбасу, там народився і його син Володимир. 

Детальніше...

Відкриваємо нові джерела інформації про рідне місто

В ЦБСКраєзнавча робота є одним з основних напрямків роботи бібліотек  міста. Тому працівники міської бібліотечної системи  з професійним зацікавленням взяли участь у презентації інформаційно-туристичного маршруту за допомогою QR-кодів «Доленосне поле Полтавської історії», яка відбулася 20 вересня 2017 року на території Державного історико-культурного заповідника «Поле Полтавської битви». Емблемою туристичного маршруту, як і попередніх, стала вже відома полтавцям і гостям Полтави підкова.

Детальніше...

Спілкуються методисти

В бібліотеці - філіалі №28-9 червня 2017 року в Полтаві відбувся обласний семінар-практикум завідувачів та працівників відділів організаційно-методичної роботи центральних міських та районних бібліотек області на тему «Методична діяльність бібліотек: актуальні питання теорії та практики».

Детальніше...

Бібліотекар бібліотеки-філіалу №2 відвідала14-й Міжнародний фестиваль документального кіно про права людини Docudays UA

В бібліотеці - філіалі №2Оргкомітет цьогорічного Міжнародного фестивалю документального кіно про права людини Docudays UA, який проходив у Києві з 24 по 31 березня, запросив модераторів та модераторок з усіх регіонів України взяти участь у Конференції «Документальні фільми як інструмент медіапросвіти з прав людини». Коваленко Юлія – модератор Кіноклубу Docudays UA «Імпульс» при бібліотеці-філіалі №2 також скористалась можливістю стати учасником цих подій. Безпосереднє спілкування із засновниками подібних Кіноклубів, обмін досвідом у проведенні заходів, неформальна атмосфера спілкування надихнула не зупинятись на досягнутих результатах та на подальшу діяльність.

Детальніше...

Бібліотека – школа волонтерів!

В бібліотеці - філіалі №12На ІІ Форумі волонтерів, який відбувся 22 березня 2017 р. в Полтаві, волонтерський загін Полтавської міської централізованої бібліотечної системи презентував проект бібліотечного волонтерства «Book-волонтер завжди лідер!». 

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets