Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

УПА: історична правда

В бібліотеці - філіалі №49 листопада в бібліотеці-філії №4 відбулася година спілкування «УПА: історична правда», в якій узяли участь дорослі читачі бібліотеки та учні 10 і 11 класів загальноосвітньої школи №27. Представник Ліги громадських організацій «Громада Полтавщини» Ніна Кирпотіна зробила короткий огляд історичних подій, пов’язаних з боротьбою української повстанської армії за вільну незалежну Україну. Розповідь поєднувалася з показом документального фільму про історію УПА.

В спілкуванні взяв участь відомий полтавський науковець, автор ряду досліджень з історії України Віктор Ревегук.

Бібліотекар Тамара Чабан ознайомила присутніх з книгами Віктора Яковича. Також вона звернула увагу присутніх на виставку в читальній залі, де представлені книги різних авторів, які розповідають про події української історії – а вся вона була боротьбою за незалежність і державність. 

- Одне з завдань бібліотеки – дати людям інформацію, - сказала Тамара Чабан, - ви можете взяти книги з виставки й інші історичні твори, які є в бібліотечній книгозбірні, прочитати. Таких книг у нас багато, вони забезпечують широке охоплення історичних подій, рекомендуємо їх для читання. Також ми часто організовуємо зустрічі з фахівцями, знавцями історії, такі, як сьогодні.

Таким чином бібліотека вносить свій внесок у відтворення історичної правди. 

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets