Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

У бібліотеці-філії №4 презентували свою нову книгу про Майдан брати Капранови

В бібліотеці - філіалі №46 вересня в бібліотеці-філії №4 відбулася зустріч читачів з усім відомими письменниками, видавцями і громадськими діячами Віталієм та Дмитром Капрановими. Саме тут брати вперше презентували свою нову книгу «Майдан. Таємні файли». Книга написана у форматі журналістського розслідування на папері. 

- Ми коментуємо, ставимо запитання – герої говорять. Такий от жвавий формат, - пояснили автори спосіб подачі здобутої ними в ході тривалого розслідування інформації. 

Книга братів Капранових – це перше фундаментальне розслідування подій на Майдані 2013-2014 років, і не лише тих, що відбувалися в Києві. Капранови багато уваги приділили регіонам, від яких, у кінцевому рахунку, залежав результат Революції гідності.

Для багатьох Майдан і досі таємниця. Хто його готував? Коли це розпочалося? Хто насправді керував Майданом? Як була організована медична допомога постраждалим на Майдані? Що було у Верховній Раді? А в областях? На ці та інші питання брати Капранови шукали відповіді, насамперед, у тих свідків і учасників подій, які відіграли суттєву роль у перемозі Майдану, але не зайняли потім жодних ключових посад у державному механізмі. Ці люди, на думку братів-письменників, найменш схильні прикрашати дійсність… 

- Збираючи матеріал для написання книги, ми відкрили для себе багато цікавого, - зазначили Капранови, і розповіли про ряд досліджених ними фактів читачам. А потім вони відповіли на всі поставлені їм запитання, і зокрема - чи збираються вони йти у велику політику, балотуватися у Верховну Раду.

- Ми зрозуміли, що це неефективно, що нам краще писати книжки, - відкинули припущення про такі їх наміри  автори книги  «Майдан. Таємні файли». 

Наприкінці зустрічі відбулася активна автограф-сесія. Усі хотіли отримати автографи братів Капранових, адже читати книги з автографами авторів особливо приємно. 

Ті бажаючі прочитати нову книгу Віталія та Дмитра Капранових, котрі не мають власних примірників, можуть узяти її для читання в полтавській міській бібліотеці-філії №4. 

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets