Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

У бібліотеці-філії №2 два дні тривав Відкритий Чемпіонат з шашок "Чекерс"

В бібліотеці - філіалі №2У суботу і неділю 11-12 листопада на базі полтавської міської бібліотеки-філії №2 проходив Відкритий Чемпіонат Полтавського району з шашок "Чекерс". Змагання між чоловіків, жінок та інвалідів різних нозологій благословив представник духовенства Володимир Богданов. Також усіх учасників Чемпіонату (а це були люди різного віку - від дітей до старійшин) привітав з початком змагань заступник голови Подільської районної в місті Полтаві ради (зараз - виконуючий обов'язки голови) Володимир Пишкін. У зв'язку з попереднім виступом він зазначив, що Церква ніколи не забороняла гру в шашки, тому присутність духовної особи серед гравців в урочисті хвилини відкриття Чемпіонату є досить доречною. Володимир Володимирович наголосив, що такі інтелектуальні ігри, як, зокрема, шашки корисні для всіх, а особливо для інвалідів (яких було багато серед учасників). Гра в шашки розвиває пам'ять, активізує мислення, тренує мозок. 

Від Полтавської міської централізованої бібліотечної системи і зокрема бібліотеки-філії №2 учасників змагань, які прибули з різних районів області, а дехто - й з інших регіонів України, привітала бібліотекар Ольга Ващенко. 

- Ми раді, що ви вибрали для Чемпіонату нашу бібліотеку, - сказала вона тренеру і організатору змагань Руслану Оріховському. Звертаючись до шашкістів (які, практично всі, цього дня записалися в бібліотеку користувачами), запросила: 

- Приходьте, приїжджайте, грайте тут у шашки - ми будемо раді.

У Чемпіонаті взяли участь представники Машівського, Кобеляцького, Козельщинського, Решетилівського і Полтавського районів області, міст Горішні Плавні, Кривий Ріг, Донецьк, Полтава.

Після закінчення змагань у неділю 12 листопада відбулося нагородження переможців. 

Найстаршій учасниці Чемпіонату Валентині Шевцовій, яка 25 листопада святкуватиме своє 90-річчя, вручили бісквітний торт від адміністрації Подільського району (саме в цьому районі знаходиться бібліотека-філія №2 і мешкає Валентина Яківна). Найменший учасник змагань - семирічний Єлисей Хомич з Донецька отримав солодкий приз. Смачний подарунок дістався і найменшій учасниці серед жінок, учениці третього класу загальноосвітньої школи № 34 Євгенії Чамарі. 

Окремо були визначені переможці серед інвалідів. Загалом учасникам змагань було вручено багато відзнак.

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets