Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Казка «Кицин дім» запрошує друзів. «Команда «Смайл» вітає з новим навчальним роком

В бібліотеці - філіалі №13Новий навчальний рік в бібліотеці-філіалі №13 розпочався з заходу, який підготували члени гуртка «Команда «Смайл». 3 вересня батьки учасників, бабусі та й просто жителі мікрорайону зібрались на зустріч «Казка «Кицин дім» запрошує друзів. «Команда «Смайл» вітає з новим навчальним роком».

На протязі літніх канікул проводились репетиції в бібліотеці. Гурток відвідують також і діти з особливими потребами. Діти показали присутнім театралізовану казку за п’єсою С.Маршака «Кицин дім». Після п’єси маленькими подарунками привітали Пушкарь Анну та Лукашенко Маргариту, бо в цьому навчальному році вони стали першокласницями. Були нагороджені грамотами та призами найактивніші учасники «Команди «Смайл» в кожній віковій групі: молодшій, середній та старшій. Наступною була вікторина для глядачів за постановкою казки «Кицин дім». До заходу на репетиціях діти намалювали малюнки і біля цієї виставки виконали пісню «Дети любят рисовать». А завершилася зустріч піснями «В гостях у сказки» та «Дружба».

З початком нового навчального року ми вітаємо всіх учасників «Команди «Смайл». А Поліну Карпінську вітаємо з вступом до музичного училища ім. М.Лисенка. Свою улюблену справу вона не залишила і буде й надалі вести гурток. Подальших тобі успіхів улюблена «Командо «Смайл»!

 

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets