Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Веселимося, граємо, літечко вітаємо

В бібліотеці - філіалі №516 червня в бібліотеці-філії №5 відбувся веселий, яскравий літературно-розважальний ранок "Веселимося, граємо, літечко вітаємо". На це свято літа в бібліотеку завітали учні з пришкільного табору Розсошенської гімназії. Спочатку відбулося їх знайомство з бібліотекою, для них зробили огляд літератури і провели "мозковий штурм" на знання творів та конкурси.

Детальніше...

Кіноілюзіон "Творчість Чарлі Чапліна"

В бібліотеці - філіалі №315 червня в бібліотеці-філії №3 керівник гуртка "Студія кіно та телебачення "Альфа" Полтавського міського центру позашкільної освіти Андрій Чупрунов представляв школярам, які відвідують цей гурток, та іншим юним користувачам бібліотеки кіноілюзіон "Творчість Чарлі Чапліна". Андрій Васильович розповів багато цікавого про творчу діяльність видатного актора німого кіно, чий образ цікавить і сучасників (хоча стільки років минуло від появи кінематографа, перших, чорно-білих, стрічок...).

Детальніше...

Волинське братство організувало зустріч з поетесою Марією Волинською у бібліотеці №7

В бібліотеці - філіалі №715 червня в бібліотеці-філії №7 відбулася зустріч з поетесою з Києва Марією Волинською, яку організувало Волинське братство в Полтаві. Участь у заході взяли представники цього братства, волонтери з Полтави і області, активні читачі бібліотеки.

Детальніше...

Ігри, мультики, вікторини

В бібліотеці - філіалі №214 і 15 червня в бібліотеці-філії №2 провели цікаві розважально-пізнавальні заходи для учнів з літнього табору загальноосвітньої школи №2.

Детальніше...

Цікаво! Послухай, почитай, розкажи друзям!

В бібліотеці - філіалі №12Літо, канікули, походи та екскурсії – це цікавий час. І знову до бібліотеки-філіалу № 12 завітали діти із пришкільного табору школи №15. Школа розташована досить далеко від бібліотеки – отож учні  намагалися за досить короткий час встигнути багато.

А в «бібліотечному меню» було з чого вибирати! На вибір були розповіді і про літні свята, і про цікаві місця нашого краю, і про тварин, і про рослини.

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets