Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Здоровенькі були!

В бібліотеці - філіалі №9Скільки м'язів у нас працює, коли ми посміхаємося? Чому не можна бігати шкільними коридорами? Що робити, як батьки залишили тебе одного вдома? Як не затопити сусідів знизу?...

Про це та інше говорили сьогодні в бібліотеці-філіалі №9 з п'ятикласниками 38-ї школи. На останньому, перед початком канікул, уроці учні слухали про здоров'я  та безпеку вдома.

Детальніше...

Журнальна година і вікторина в бібліотеці під час канікул

В бібліотеці - філіалі №324 жовтня в бібліотеку-філію сімейного читання №3 завітали учні перших класів гімназії №17 з учителями на журнальну годину під назвою «Моє журнальне відкриття», в ході якої для дітей провели цікаву розвиваючу казкову вікторину. Запитання стосувалися популярних казок. Діти активно брали участь у вікторині, піднімали руки, кожен поспішав першим відповісти на запитання. Однак не на всі питання вікторини були дані відповіді, тому бібліотекар Світлана Коротка показала дітям збірники казок з бібліотечного фонду і порадила прийти в бібліотеку з батьками, записатися сюди читачами і брати ці книги читати додому. Діти з ентузіазмом сприйняли привабливу пропозицію.

Детальніше...

Щоб світ, у якому ми живемо, був дійсно дивовижним

В бібліотеці - філіалі №324 жовтня, під час канікул, у бібліотеку-філію сімейного читання №3 завітали учні 5-А і 5-Б класів загальноосвітньої школи №37 з учителями. Тут для них провели екологічну годину «Людина – невід’ємна частина природи». Бібліотекарі, а також друзі бібліотеки отець Максим Кролевський, який активно займається питаннями екології, і монахині сестра Августина та сестра Венедикта, які прийшли з ним у бібліотеку, говорили з дітьми про те, що нам усім  треба дбати про екологію, берегти природу, щоб світ, у якому ми живемо, був дійсно дивовижним. 

Детальніше...

Грані життя і творчості Тетяни Луньової

В бібліотеці - філіалі №724 жовтня у бібліотеці-філії№7 відбулася зустріч учнів 8–Е та 9–І класів Полтавської гімназії №32 з Тетяною Луньовою – письменницею, видавцем, педагогом, перекладачем. Навіщо люди пишуть прозу, вірші? Чи є у вас улюблений вірш чи книга, яка припала до душі і дуже допомогла? Чому варто писати художні твори? Цими запитаннями письменниця розпочала бесіду з учнями. А також розповіла про письменників, творчість яких є важливою для неї. Тетяна Луньова представила свої книги «Рукописи не форматуються» та «Знайти лева». Діти із захопленням слухали розповіді письменниці,  найцікавіші уривки з її творів, задавали питання та отримували на них відповіді. А учениця 8-Е класу Саєнко Діана прочитала власний вірш про осінь. Для учнів гімназії ця  зустріч була не тільки цікавою, а й надзвичайно корисною.

Детальніше...

«Нові жителі вулиці Розумників» - екскурсія до бібліотеки

В бібліотеці - філіалі №12На нашій «вулиці Розумників» нове поповнення, нові жителі! До бібліотеки - філії №12 завітали малі школярики – першокласники із сусідньої школи ЗОШ №2. Дехто із них і раніше відвідував бібліотеку, але для більшості ці відвідини вперше. Та й раніше були дошкільники, а зараз -  «солідні» першокласники. Були малюки із  «майдану Пустунів», а стануть жителями «вулиці Розумників». 

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets