Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Бесіда до 40-річчя від народження художниці Саші Путрі

В бібліотеці - філіалі №1225 жовтня, під час шкільних канікул, у бібліотеку-філію №12 завітали учні других-третіх класів загальноосвітньої школи №2 з учителями, щоб разом з працівниками бібліотеки вшанувати пам’ять землячки, маленької художниці Саші Путрі. 2 грудня цього року їй виповнилося б 40 років, якби не пішла з життя в 11-річному віці через тяжку невиліковну хворобу… Бібліотекар Ірина Маркіна розповіла  про трагічну історію Сашеньки, про її великий талант художниці, в значній мірі реалізований у ранньому дитинстві. Ірина Павлівна зазначила, що донька відомого полтавського художника Євгена Путрі малювала змалечку дуже багато,  ніби жила у вигаданому нею фантастичному світі. Саша  залишила після себе більше 2070 малюнків. Дівчинку приваблювала дивовижна загадкова країна Індія. Там вона не була, але знала про Індію багато. Багато образів  художніх творінь Саші Путрі присвячено Індії.

Детальніше...

Читання – світу нашого пізнання

В бібліотеці - філіалі №1325 жовтня до  бібліотеки-філії № 13 завітали діти 5-го класу  спецшколи № 40 на  бібліотечний  урок «Читання – світу  нашого   пізнання». 

- Навколо  нас  завжди є багато - багато книжок, які стають для  нас розумними і вірними  друзями. Ви сьогодні  прийшли  до бібліотеки  на  урок,  але незвичайний, а бібліотечний,  і уявіть собі  на ньому не ставлять оцінок і не задають домашніх  завдань,  -  так привітала учнів  завідуюча  бібліотекою  Тетяна Моргун.

Детальніше...

Творчий вечір-зустріч "Дві долі"

В бібліотеці - філіалі №425 жовтня 2017 року в бібліотеці-філіалі №4 відбувся творчий вечір- зустріч "Дві долі".

Погодьтеся, крізь далину років минуле хочеться бачити тільки у радісних і теплих тонах. Але, на жаль, ні в книгах, ні в житті не обійтися без непорозумінь, образ, сутичок, без гострих і неминучих розлук, як в представлених на зустрічі романах українських письменників Жанни Куяви, Олени Печорної, Марини  Павленко, Світлани Талан, Міли Іванцової, Ірен Роздобудько, Дари Корній, Наталії Гурницької, Христини Лукащук.

Детальніше...

Семінар-тренінг «Право особи на житло» в рамках проекту «Знай свої права»

В ЦБСУ центральній бібліотеці міста Полтави продовжується реалізація проекту «Знай свої права», який переміг у конкурсі «Бюджет участі міста Полтави». 25 жовтня тут відбувся семінар-тренінг «Право особи на житло в загальній системі прав і свобод людини і  громадянина». Автор проекту «Знай свої права», депутат Шевченківської районної в місті Полтаві ради Ольга Медвінська повідомила громадянами, які зібралися в читальній залі, що відтепер заняття, мета яких - донести до громадян правові знання, допомогти відстояти свої права, юридично грамотно роз'яснивши, як це зробити, відбуватимуться в центральній міській бібліотеці щосереди.

Детальніше...

Для волонтерського десанту кава-брейк… з годиною бібліографії

В бібліотеці - філіалі №725 жовтня в бібліотеку-філію №7 знову завітали студенти Полтавського юридичного коледжу, щоб допомогти у виготовленні маскувальних сіток. Серед цих студентів був Діма Коряк. Про свого тезку-героя цей хлопчина вперше дізнався зі стенду в нашій бібліотеці. Всіх  зацікавила розповідь про бійця батальйону «Азов»  та про  книгу-реквієм «Дорога в безсмертя: Дмитро Коряк».  

А потім на студентів чекав сюрприз – кава-брейк у поєднанні з годиною бібліографії «Правила складання бібліографічного опису». Студенти, переважна більшість  яких третьокурсники, зізнались, що вперше слухають таку детальну інформацію про бібліографічний опис, хоча постійно його використовують при оформленні рефератів та курсових робіт.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets