Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Візит колег з Чернігівщини

В бібліотеці - філіалі №213 липня в Полтаві побувала група бібліотечних працівників з Чернігівської області чисельністю 49 чоловік. Серед інших об’єктів вони відвідали бібліотеку-філію №2 Полтавської міської централізованої бібліотечної системи. Завідувачка бібліотеки Юлія Коваленко розповіла гостям про бібліотеку, її роботу, а директор МЦБС Таміла Дузенко – про бібліотечну систему. Для гостей зробили презентацію закладу в електронному вигляді, потім для них провели екскурсію всіма відділами бібліотеки.

Детальніше...

Бібліотека об’єднала читачів, які 50 років тому закінчили школу №3

В бібліотеці - філіалі №2Серед читачів бібліотеки-філії №2 особливо багато колишніх учнів полтавської загальноосвітньої школи №3, і зокрема  тих, які навчалися в 10-В класі в 1965-1966 навчальному році. Один з них,  Володимир Бєлкін, який у 1966 році закінчив школу №3 з золотою медаллю, ходить у цю бібліотеку разом зі своєю дружиною Євгенією Давидівною – активною учасницею переглядів фільмів у бібліотечному ретрокінозалі. Часто відвідує бібліотеку №2 колишня однокласниця Володимира Васильовича Валентина Васюк та інші. 

Ці люди захотіли зібрати в улюбленій бібліотеці, недалеко від якої мешкають, своїх шкільних друзів, щоб разом перегорнути сторінки спогадів про школу, вчителів, юність…

Детальніше...

Фестиваль Європейського Кіно в бібліотеці

В бібліотеці - філіалі №2З 22 червня по 6 липня в Україні проходив Фестиваль Європейського Кіно, організований з  ініціативи Представництва Європейського Союзу в Україні, щоб  познайомити громадян з кращими фільмами, знятими в останні роки в країнах ЄС. Участь у справі популяризації європейського мистецтва кіно взяла і полтавська міська бібліотека-філія №2. У програму Фестивалю Європейського Кіно увійшли фільми - призери Канського кінофестивалю, хіти європейського прокату, номінанти на премію «Оскар» за кращий неангломовний фільм. Три фільми з цього списку були показані користувачам бібліотеки.

Детальніше...

У бібліотеці співали романси

В бібліотеці - філіалі №627 червня в бібліотеці-філії №6 відбувся вечір «Романсу світлі почуття». Не зважаючи на літню спеку, читальну залу, де проходив захід, заповнили дорослі користувачі бібліотеки. 

На початку бібліотекар Світлана Тимошенко розповіла цікаві подробиці з історії романсу, зазначила, що саме романс доніс до наших часів щиру любов Євгена Гребінки, палке кохання Івана Франка, тривогу й сум Олександра Олеся.

Детальніше...

БУТИ ЗДОРОВИМ! вибір за Вами

В бібліотеці - філіалі №422 червня 2017 року в бібліотеці-філіалі №4 відбулася година відвертої розмови «Бути здоровим! вибір за вами» .

Тему зустрічі підказали читачі, адже всіх цікавить, що потрібно робити, щоб бути здоровим. Порадами з присутніми ділилися лікар-психолог Ольга Василівна, яка вважає, що в основному стреси, неспокій і страхи створюють нам багато проблем зі здоров’ям. Говорили на зустрічі про все: як позбутися подібних проблем, що робити, щоб бути здоровим і фізично, і морально, про лікування цілющими травами, і важливість консультацій у фахівців...

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets