Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Турнір до Міжнародного дня шахів тривав у бібліотеці два дні

В бібліотеці - філіалі №1У суботу та неділю 22 і 23 липня в бібліотеці-філії №1 проходив шаховий турнір, присвячений Міжнародному дню  шахів. Участь у ньому взяли шахісти з усього міста, котрі є читачами цієї бібліотеки.

Детальніше...

Інформаційна хвилинка "Ця древня, але вічно юна гра" та зустріч-турнір шахістів

В бібліотеці - філіалі №2У Міжнародний день шахів, 20 липня в бібліотеці-філії №2 зібралися шахісти різного віку - від студентської молоді до пенсіонерів, щоб узяти участь у святковому турнірі. Перед початком турніру завідувачка бібліотеки Юлія Коваленко привітала любителів шахів з їхнім святом, провела для них інформхвилинку про цікаві моменти з історії шахів, показала цікаві відео сюжети на цю тему та представила перегляд літератури "Ця древня, але вічно юна гра".

Детальніше...

Творчий тиждень епохи Відродження «Галерея Ренесансу»

В бібліотеці - філіалі №9Ура! "Темні віки" в роботі читального залу скінчилися! Нехай живе Ренесанс! Протягом цілого тижня ми з читачами нашої бібліотеки перенеслися на 500 років назад і особисто перевіряли на собі всі аспекти життя людини епохи Відродження.

Творчий тиждень Ренесансу в бібліотеці-філіалі №9 розпочався згадкою про один з найвизначніших винаходів людства - друкарський станок! Звісно, сучасні Гутенберги користуються зовсім іншою розмножувальною технікою, та ми змогли повернутися в часи, коли книга вперше стала більш доступнішою, що докорінним чином змінило розвиток науки. Не могли ми при цьому не згадали відомого польського вченого Миколая Коперника та його революційні астрономічні відкриття. Дівчата і хлопці і самі спробували виготовити планети, розфарбувати їх та відтворити модель нашої Сонячної системи.

Детальніше...

Читач бібліотеки №3 зробив слайд-шоу презентацію улюбленої книги

В бібліотеці - філіалі №318 липня в бібліотеці-філії №3 активний читач та Інтернет - користувач, учень уже 7-В класу (щойно закінчив 6-й) загальноосвітньої школи №37 В’ячеслав Васьковський представив презентацію улюбленої книги у вигляді слайд-шоу. В’ячеславові найбільше припала до душі книга «Острів скарбів» Роберта Стівенсона – і в нього виникло бажання якнайкраще прорекламувати її своїм друзям, щоб вони також прочитали цей шедевр літератури для дітей світового рівня. 

На презентацію в бібліотеці зібралося близько десяти хлопчиків різного шкільного віку – найменший з них перейшов у третій клас, найстарші – ровесники В’ячеслава. Всі вони беруть активну участь у літньому читанні, відвідують бібліотеку сімейного читання №3 майже щодня. Приходять сюди і за книгами та журналами, і щоб безплатно скористатися комп’ютером та Інтернетом.

Детальніше...

Бібліо-шахова насолода «Велика сила шахів», присвячена Міжнародному дню шахів

В ЦБСУ неділю 16 липня в центральній бібліотеці вітали шанувальників шахів зі святом, яке наближається: 20 липня - Міжнародний день шахів. Бібліотекарі розповіли шахістам, які зібралися в бібліотеці на черговий недільний турнір вихідного дня, про історію Міжнародного дня шахів.

Прототипом шахів була індійська гра чатуранга, а вже в IX-X столітті нашої ери шахи з’явилися на Русі. Популярність гри настільки висока, що в 1924 році заснували спеціальну організацію – World Chess Federation, або, скорочено, ФІДЕ. Звідти гра потрапила спочатку на територію сучасного Іраку, потім на Близький Схід і тільки звідти вже в Європу.

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets