Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Чи взаємна любов дитини та книги?

В бібліотеці - філіалі №10Під час канікул до бібліотеки-філіалу №10 завітали учні школи №26. На літературному ранку під назвою «Черпаємо силу у книги» розповідалися найцікавіші факти про історію та особливості процесу створення книги. За допомогою запитань вікторини стало відомо, наскільки читаючими є третьокласники і чи цікавляться вони книгою. На щастя, любителями казок та захоплюючих пригод виявилися всі присутні. І це не дивно, адже майже всі запрошені вже давно є постійними відвідувачами бібліотеки.  Щоб їх запал не зменшився, на заході були представлені новинки літератури, які надійшли до фонду абонементу й читального залу.

Детальніше...

Читач. Книга. Бібліотека

В бібліотеці - філіалі №10Протягом жовтня у бібліотеці-філіалі №10 пройшов ряд бібліотечних уроків із п’ятикласниками. В заходах взяли участь учні 23, 19 та 34 шкіл. Тема бібліотечних уроків «Читач. Книга. Бібліотека» покликана не тільки ознайомити читачів із новинками та найкращими виданнями старшого відділу бібліотеки, а ще й перевірити їх знання з літератури. Так, учні мали відповісти на анкету «Чи читаєте ви книги?», запитання якої не тільки розкривають знання дітей, а й допомагають бібліотекарям краще орієнтуватися в книжкових смаках юних відвідувачів. Добре, що читаючих дітей серед тих, хто відвідав бібліотечні уроки, виявилося майже 100 відсотків, Загалом, за час проведення заходів їх відвідали понад 80 школярів.

Детальніше...

Зустріч з поетом Володимиром Слєпцовим з Карлівки

В бібліотеці - філіалі №1026 жовтня в бібліотеці-філії для дітей №10 відбулася зустріч учнів з різних шкіл міста, які є користувачами цієї бібліотеки, з дитячим поетом, поетом-піснярем з міста Карлівки Володимиром Слєпцовим. Володимир Слєпцов познайомив дітей зі своїми книжками, почитав вірші, розповів про основні напрямки своєї творчості. Цей поет пише більше для дітей, але є в нього і поезія для дорослих, зокрема високого громадянського звучання. Володимир Анатолійович прочитав кілька патріотичних віршів про Україну, згадав і про найтяжче, що всі ми зараз переживаємо - війну на Донбасі. Поет віршованими рядками висловив сподівання, що, за його висловом, "ганебна війна" скоро закінчиться, і все у нас буде добре.

Детальніше...

Ласкаво просимо до казки!

В бібліотеці - філіалі №9Канікули саме у розпалі, а першокласникам не спиться! З самого ранку в бібліотеку-філію №9 вперше завітали учні 1-б а 1-в класу 25-ї школи, прихопивши з собою мам, бабусь і вчительок.

Перше побачення почалось з розповіді про бібліотеку, нові книжечки та журнали, а продовжилось іграми і вікторинами на казкову тематику.

Детальніше...

Що написали пером…

В бібліотеці - філіалі № 226 жовтня під час чергового засідання кіноклубу «Імпульс» Docudays ua, що діє в бібліотеці-філії №2, користувачі бібліотеки різного віку разом переглянули документальний фільм польського режисера Мартіна Рата 2011 року випуску під назвою «Що написали пером». Це фільм про гідність особистості, яку, коли втратив, нелегко відновити, про стосунки між дорослими людьми, які не можуть порозумітися… Фільм психологічний і емоційно нелегкий.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets