Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Святкування Нового року від «Команди «Смайл»»

В бібліотеці - філіалі №13Гурток «Команда «Смайл»», що діє при бібліотеці, розпочав 2017 рік Новорічним концертом. Діти готувалися до нього протягом листопада, грудня 2016 року, відвідуючи  репетиції кожної неділі. Ведучими заходу були Поліна Карпінська та Надійка Слюсарь. Виступали учасники концерту в костюмах та масках. Були тут Зимонька-Зима, Снігова королева, Буратіно, Мальвіна, Дюймовочка, Айболить, Король, Зайчик, Мушкетер, Фея ночі, Фея світла, Гномик, Попелюшка, Троє поросят, Бобри,  Мишенята, Умка, Новий рік, Снігуронька та ін. Діти співали пісні: «В гостях у сказки», «Елочка, елка…», «Маленькой елке», «Улыбка», «Летка - енка», розповідали вірші про зиму, святкування Нового року в різних  країнах . Карпінська П. зіграла  на скрипці «Народний танець» М.Скорика та «В лесу родилась елочка». Для глядачів була проведена вікторина з призами.

Детальніше...

Різдвяна феєрія

В бібліотеці - філіалі №1010 січня в бібліотеці-філіалі №10 відзначилося піднесеним настроєм та калейдоскопом талантів, які завітали на свято «Радість нині в кожній родині – ми святкуємо Різдво в Україні». Урочисте дійство почалося із виконання старовинних колядок учасниками молодіжного аматорського театру «Анастасіс». Долучитися до колядування міг кожен охочий, адже брошури з текстами були у вільному доступі та досить швидко розійшлися серед гостей. Продовж заходу ведучий Тарас Духовний (керівник  «Анастасісу») запрошував на імпровізовану сцену підростаючих талантів музичного та акторського ремесла, які є постійними та активними читачами бібліотеки. Так, зі своєю колядою та костюмованим виступом порадували учні клубу за місцем проживання «Юний друг». Також чудовою грою  на скрипці зачарував  учень Малої академії мистецтв ім. Раїси Кириченко Кузьменко Євген. Танго у його виконанні, хоч і не зовсім відповідало новорічно-різдвяній темі, проте зігріло та наповнило яскравими фарбами цей засніжений зимовий день. 

Детальніше...

"Паперовий Google": бібліотечний урок-знайомство з довідковими виданнями та каталогами

В бібліотеці - філіалі №910 січня разом з учнями 6-б класу, їх класним керівником Надією Павлівною та постійними користувачами читального залу ми зустрілися в рамках бібліотечного уроку. Дарма, що канікули — адже прагнення кожної культурної людини одержати інформацію не має вихідних. От і вирішили ми спробувати шукати все, що нас цікавить через довідкові видання й каталоги — своєрідний паперовий Google ще недавніх часів.

Детальніше...

У замку Снігової королеви

В бібліотеці - філіалі №139 січня до бібліотеки завітали учні 30 школи 1-А та 1-Б класів і відправились в круїз зимовими казками « У замку   Снігової королеви».

Детальніше...

Найцікавіше – дітям

В бібліотеці - філіалі №4У відділі абонементу бібліотеки-філії №4 з’явилася цікава книжкова виставка під назвою «Найцікавіше – дітям: що читати на канікулах». Тут багато яскравих і змістовних книжок на будь-який смак. Представлені вони по розділах  «Старшим», «Меншим», «Найменшим». 

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets