Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

«Книжкова лікарня» в бібліотеці

В бібліотеці - філіалі №2У бібліотеці-філії №2 запрацювала «Книжкова лікарня». Бібліотечні волонтери з числа читачів, зокрема активістки Оксана Семиліт та Анна Білойван, приходять сюди і допомагають ремонтувати книжки з бібліотечного фонду, які потребують незначного ремонту. 

Також бібліотекар Ірина Підопригора у спеціально організованому куточку, де є все необхідне – клей, ножиці, нитки, двосторонній скотч – проводить для дітей майстер-класи по реставрації книжок. Перед початком нового навчального року в школах це актуально – адже багато хто має потребу відремонтувати підручник або книгу для позакласного читання. Школярам пропонують приходити в бібліотеку зі своїми книжками і тут під керівництвом фахівця ремонтувати їх, використовуючи надані бібліотекарями інструменти і матеріали. 

Детальніше...

Скайп - зустріч з письменницею з Сєвєродонецька Світланою Талан

В бібліотеці - філіалі №426 липня в бібліотеці-філії №4 відбулася зустріч користувачів бібліотеки з сучасною українською  письменницею Світланою Талан,  яка мешкає в місті Сєвєродонецьку Луганської області. 

Прихильники і шанувальники творчості Світлани Талан, яку визнано золотою письменницею України (популярність і тиражі її книг дуже великі) задавали їй запитання про все, що цікавило.

Детальніше...

Жертвопринесення – не спосіб для встановлення справедливості

В бібліотеці - філіалі №226 липня в бібліотеці-філії №2 відбулося чергове засідання кіноклубу “Імпульс” Docudays ua. В рамках засідання був показаний документальний фільм англійського режисера Тео Гессінга «Жертвопринесення». Кінострічка, знята у Великобританії та Індії, привертає увагу до проблем мешканців Тибету. Проблем настільки великих, що кілька десятків тибетців виразили протест проти нестерпних для них обставин, вчинивши самоспалення. У фільмі йдеться, в основному, про наслідки жахливого акту, порушуються важливі моральні, етичні, суспільні питання. Тибетці переймаються збереженням своєї культури, найвідчайдушніші готові боротися за свободу Тибету навіть у спосіб, який вважають єдино можливим… 

Детальніше...

Знайомство з новими надходженнями, голосні читання, вікторина і солодкі призи

В бібліотеці - філіалі №624 липня в бібліотеці-філії №6 зібралися юні учасники літніх читань. Бібліотекар Тетяна Сінна ознайомила дітей з новими книгами, які надійшли в читальну залу й відділ абонементу. Особливу увагу вона приділила шикарно виданій книзі "Україна. Дитяча енциклопедія". Тут можна прочитати про все, що стосується історії України - від Київської Русі до розвитку космонавтики. 

Детальніше...

Бібліотекар Сюзанна Онищенко вчить дітей правилам безпеки в Інтернеті

В бібліотеці - філіалі №623 липня у бібліотеці-філії №6 бібліотекар Сюзанна Онищенко провела для школярів тренінг «Про це потрібно знати. Правила Інтернет-етики». Сюзанна розповіла дітям про історію виникнення Інтернету. Інтернет з’явився в 1989 році, його винахідником став Тім Бернерс-Лі. Бібліотекар назвала головні правила безпечного користування  Інтернетом, спілкування в мережі, зазначила, яким повинне бути місце для роботи за комп’ютером, освітлення, скільки хвилин можна працювати за ним школяру.

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets