Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

У центральній бібліотеці відбувся семінар-тренінг по трудовому праву

В ЦБС8 листопада в центральній бібліотеці міста Полтави в рамках реалізації проекту «Знай свої права» був проведений семінар-тренінг по трудовому праву.  Тему «Адвокат – клієнт» розкрив заслужений юрист України, голова ради адвокатів Полтавської області Володимир Скукіс, якого представила автор проекту Ольга Медвінська.

Головний спеціаліст Головного територіального управління юстиції у Полтавській області Лариса Манько розповіла, як добитися поновлення на роботі в разі незаконного звільнення. 

Детальніше...

Знати і захищати сімейні права: семінар-тренінг юриста

В ЦБС1 листопада в центральній бібліотеці у рамках проекту «Знай свої права», який переміг у конкурсі «Бюджет участі» міста Полтави, відбувся семінар-тренінг «Права людини в сім’ї: знаємо та захищаємо». 

Детальніше...

Семінар-дискусія «Антикорупційна реформа»

В бібліотеці - філіалі № 231 жовтня в бібліотеці-філії №2 представник на громадських засадах мережі політично активної молоді «Творці майбутнього» Софія Якименко в рамках проекту «Молодь – рушійна сила реформ» провела семінар-дискусію «Антикорупційна реформа». Софія вела діалог з користувачами бібліотеки – учнями 10-Б класу загальноосвітньої школи №2 з метою посилення поінформованості молоді в тому, що стосується антикорупційної реформи. Вона розповіла, куди звертатися у випадках зіткнення з проблемою корупції, як користуватися сервісами, де є вся необхідна інформація. 

Детальніше...

Теплі подарунки захисникам

В бібліотеці - філіалі №7Осінь видалася холодною і дощовою, вже навіть випав перший сніг. Отже, команда волонтерів, що діє в бібліотеці-філіалі №7 не дарма вирішила розширити асортимент речей, які вони виготовляють  для бійців в АТО. Таким незвичним смайлом  волонтери представляють  зв’язані килимки та шкарпетки, флісові шарфики, які сподіваємось, допоможуть хлопцям зігрітися та відчути нашу про них турботу.

Детальніше...

В центральній бібліотеці обговорили проекти громадської організації, спрямовані на розвиток міської громади

В ЦБСУ п'ятницю 27 жовтня в центральній бібліотеці відбулося засідання представників громадської організації «Спілка жінок Полтавщини» (голова правління Кузьменко Ніна Володимирівна) спільно з працівниками міської централізованої бібліотечної системи. Бібліотеки системи співпрацюють з цією громадською організацією давно і результативно:  проводяться спільні заходи, виставки, бібліотекарі беруть участь у акціях «Спілки жінок Полтавщини». От і цього разу Кузьменко Н.В. ознайомила присутніх з проектами громадської організації, відбулося обговорення майбутніх проектних пропозицій, в яких зможуть взяти участь і працівники міських бібліотек,  окреслені плани спільних дій.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets