Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Читачі і бібліотечні активісти організували свято з нагоди 30-річчя трудової діяльності завідувачки бібліотеки

В бібліотеці - філіалі №71 серпня  в бібліотеці-філії №7 зібралася повна зала людей, які люблять і поважають завідувачку цієї  бібліотеки Людмилу Заливчу, щоб привітати її з 30-річчям трудової діяльності. Сценарій написала громадська діячка і великий друг бібліотеки, активна учасниця масових заходів, які проходять тут, Катерина Калініченко. 

Своє тепле слово про Людмилу Олександрівну сказали поети, учасниці бібліотечного гуртка «Українські вечорниці», а співаки вітали її хорошими піснями. Це були і солісти (зокрема композитор Володимир Раковський, Андрій Шевченко, Віра Мотчана, Лідія Новікова та ін.), і представники творчих колективів «Берегиня», «Оберег», «Полтавські піснярі».

Детальніше...

Львівське видавництво подарувало Полтавській МЦБС книги

В ЦБСНаприкінці липня відбулася дуже приємна подія. Львівське видавництво «БаК» передало для бібліотек Полтавської міської централізованої бібліотечної системи солідні й потрібні видання. Це, зокрема, книги відомого письменника, автора академічних словників Святослава Караванського «До зірок крізь терня, або хочу бути редактором» (2008 рік), «Листи до Героя пера – Марії Матіос» (2013 рік), «Книга-журнал одного автора» (2010 рік), «Практичний словник синонімів української мови» (2012 рік). 

Детальніше...

У бібліотеці пенсіонерів вчать користуватися комп’ютером і Інтернетом

В бібліотеці - філіалі №630 липня у бібліотеці-філії №6 бібліотекар Світлана Тимошенко провела для читачів-пенсіонерів навчання з комп’ютерної грамотності «Пізнаємо комп’ютер разом». Йшлося про можливості Інтернету. Це було вже третє заняття з циклу, розрахованого на десять занять. Проводить ці заняття Світлана, як правило, по неділях. Щоразу приходить різна кількість пенсіонерів, і  мета у них не однакова: одні хочуть освоїти ази і задовольнитися елементарним вмінням працювати за комп’ютером, а інші готові йти до кінця, щоб стати  всесторонньо освіченими Інтернет-користувачами.

Детальніше...

Зоряний час «Микити Кожум’яки»

В бібліотеці - філіалі №426 липня 2017 року в бібліотеці-філіалі №4 відбулася презентація казки Антона Сіяніки «Микита Кожум'яка», за мотивами якої в Україні створено 3-Д мультфільм.

Книга присвячена пригодам сина популярного казкового героя Кирила Кожум'яка.  Його син Микита - звичайний хлопчик, який не володіє ні силою батька, ні його надздібностями. Та від цього книга тільки цікавіша, бо насичена дивовижними пригодами, небезпечними випробуваннями під час пошуку Жар-Квіту. У казці багато смішних і повчальних епізодів, мудрих порад як для дітей, так і для батьків. А ще неперевершений гумор і красива мова...

Детальніше...

Новинки-цікавинки сучасних видавництв

В бібліотеці - філіалі №426 липня 2017 року в бібліотеці-філіалі №4 відбувся День нової книги.

Замість обіцяних 160 нових книг книгозбірня презентувала в цей день 187 новинок сучасних українських видавництв "Клуб сімейнго дозвілля", "Видавництво Старого Лева", "КМ-БУКС","VIVAT", "Дивосвіт".

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets