Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Пізнавальна мозаїка про рідну мову

В бібліотеці - філіалі №79 листопада наша країна відзначає надзвичайно важливе для нас свято - День української писемності та мови. Також цього дня Православна Церква вшановує святого Преподобного Нестора Літописця, якого називають основоположником писемної української мови.  В зв’язку з цим бібліотека-філіал №7 запросила до себе студентів І курсу медичного коледжу УМСА на пізнавальну мозаїку «Із слова починається людина, із мови починається наш рід». Завідувач бібліотеки Заливча Людмила Олександрівна розповіла про історію свята, підібрала цікаві факти про українську мову, нагадала про те, як важливо берегти рідну мову. Адже мова – це великий скарб народу. Також студенти ознайомилися з переглядом літератури «Щоб мова народу в повазі була, від роду до роду між нами жила», на якому було представлено підручники з української мови, словники, а також книги, у яких висвітлюється історія народження та розвитку однієї з наймилозвучніших мов світу – української мови. 

Детальніше...

УПА: історична правда

В бібліотеці - філіалі №49 листопада в бібліотеці-філії №4 відбулася година спілкування «УПА: історична правда», в якій узяли участь дорослі читачі бібліотеки та учні 10 і 11 класів загальноосвітньої школи №27. Представник Ліги громадських організацій «Громада Полтавщини» Ніна Кирпотіна зробила короткий огляд історичних подій, пов’язаних з боротьбою української повстанської армії за вільну незалежну Україну. Розповідь поєднувалася з показом документального фільму про історію УПА.

Детальніше...

Шахова осінь у бібліотеці

В бібліотеці - філіалі №1На базі міської бібліотеки-філії №1 триває шаховий турнір «Полтавська осінь», який проходить за підтримки Центру фізичного здоров’я «Спорт для всіх». У неділю 5 листопада тут відбувся бліц - турнір – грали всі, хто хотів: і дорослі, й діти. Виграв майстер спорту Віктор Твердохлібов. У четвер 9 листопада в цій бібліотеці змагалися в шаховій грі ветерани. А в наступну неділю, 12 листопада в бібліотеці знову всі бажаючі будуть розв’язувати шахові композиції. 

Детальніше...

У бібліотеці-філії №2 писали диктант...

В бібліотеці - філіалі №29 листопада, в День української писемності та мови, в який ми також вшановуємо Нестора-Літописця, дорослі користувачі бібліотеки-філії №2 писали в бібліотеці диктант з української мови, таким чином приєднавшись до написання в різних куточках країни дорослими й дітьми Всеукраїнського диктанту національної єдності. 

Детальніше...

Приборкання книжкозавра стартує!

В бібліотеці - філіалі №9А в бібліотеці-філії №9 нові активності! Тепер кожен, хто переступить поріг читального залу точно не сумуватиме! Бібліотечні будні урізноманітнив ігровий практикум "Як приборкати Книжкозавра" від "Фундації Дарини Жолдак".

Завдяки соціальній мережі Facebook бібліотекарі знайшли чудову акцію «1000 нових книжок – дітям». Умови участі дуже прості: зареєструватись, отримати ігровий практикум, провести заняття з дітьми, надіслати фотозвіт та заповнити опитування. Маємо надію за результатами проведеної роботи отримати від фундації Дарини Жолдак книжки в подарунок.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets