Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

НАЙЦІКАВІШЕ - ДІТЯМ, або що читати на канікулах!

В бібліотеці - філіалі №411 січня 2017 року в бібліотеці-філіалі №4 відбулася бібліоподорож "Таємниці книжкового світу", на яку бібліотекар читального залу Світлана Анатоліївна запросила п'ятикласників ЗОШ №23. Діти не тільки дізналися про найцікавіші книги сучасних українських видавництв для дітей, а й відкрили для себе як працювати з алфавітним каталогом, які секрети зберігає систематичний каталог, що необхідно знати про книгу, щоб бібліотекар якнайшвидше знайшов замовлений документ.

Детальніше...

День інформації "Ціна волі та гідності"

В бібліотеці - філіалі №911 січня в нашій бібліотеці — день, присвячений складним реаліям сьогоднішньої України. Разом з учнями 7-б класу школи №25 та користувачами читального залу ми дізнавалися про ціну волі та гідності нашої країни.

Був проведений бібліографічний огляд тематичної літератури «На перехресті волі і війни: долі українців у сучасному вимірі». Говорили про видання українських та місцевих авторів, присвячений Євромайдану та подіям на українському сході.

Детальніше...

Краєзнавча година "Полтава у творчості Тараса Шевченка" з завідувачкою відділу історії обласного музею

В бібліотеці - філіалі №1210 січня, під час шкільних канікул, у міську бібліотеку-філію №2 завітали дев'ятикласники із загальноосвітньої школи №2 з педагогами на організовану для них бібліотекарями краєзнавчу годину "Полтава у творчості Тараса Шевченка".

Детальніше...

Святкування Нового року від «Команди «Смайл»»

В бібліотеці - філіалі №13Гурток «Команда «Смайл»», що діє при бібліотеці, розпочав 2017 рік Новорічним концертом. Діти готувалися до нього протягом листопада, грудня 2016 року, відвідуючи  репетиції кожної неділі. Ведучими заходу були Поліна Карпінська та Надійка Слюсарь. Виступали учасники концерту в костюмах та масках. Були тут Зимонька-Зима, Снігова королева, Буратіно, Мальвіна, Дюймовочка, Айболить, Король, Зайчик, Мушкетер, Фея ночі, Фея світла, Гномик, Попелюшка, Троє поросят, Бобри,  Мишенята, Умка, Новий рік, Снігуронька та ін. Діти співали пісні: «В гостях у сказки», «Елочка, елка…», «Маленькой елке», «Улыбка», «Летка - енка», розповідали вірші про зиму, святкування Нового року в різних  країнах . Карпінська П. зіграла  на скрипці «Народний танець» М.Скорика та «В лесу родилась елочка». Для глядачів була проведена вікторина з призами.

Детальніше...

Різдвяна феєрія

В бібліотеці - філіалі №1010 січня в бібліотеці-філіалі №10 відзначилося піднесеним настроєм та калейдоскопом талантів, які завітали на свято «Радість нині в кожній родині – ми святкуємо Різдво в Україні». Урочисте дійство почалося із виконання старовинних колядок учасниками молодіжного аматорського театру «Анастасіс». Долучитися до колядування міг кожен охочий, адже брошури з текстами були у вільному доступі та досить швидко розійшлися серед гостей. Продовж заходу ведучий Тарас Духовний (керівник  «Анастасісу») запрошував на імпровізовану сцену підростаючих талантів музичного та акторського ремесла, які є постійними та активними читачами бібліотеки. Так, зі своєю колядою та костюмованим виступом порадували учні клубу за місцем проживання «Юний друг». Також чудовою грою  на скрипці зачарував  учень Малої академії мистецтв ім. Раїси Кириченко Кузьменко Євген. Танго у його виконанні, хоч і не зовсім відповідало новорічно-різдвяній темі, проте зігріло та наповнило яскравими фарбами цей засніжений зимовий день. 

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets