Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Фотографія – імпульс часу

В бібліотеці - філіалі №621 березня в бібліотеці-філії №6 відбулася година цікавих повідомлень «Фотографія – імпульс часу». З учнями 8-Б класу гімназії №13 спілкувався відомий полтавський фотохудожник Юрій Жолтишев, виставка робіт якого зараз представлена тут у читальній залі. Юрій Жолтишев ознайомив школярів із книгою «З фотокамерою у світ природи», в якій він, як викладач курсів фото академії, розмістив методичну сторінку (поради для тих, хто працює в гуртках фотонатуралістів). Цю книжку Юрій Петрович подарував бібліотеці. 

Детальніше...

Буду я природі другом

В бібліотеці - філіалі №1320 березня до бібліотеки завітали учні 2-А кл. та 2-Б кл. спец школи № 40. Бібліотекар Коваленко І.І. провела усний журнал «В пташиному царстві». Мета заходу: розвивати уміння спостерігати за природою, цінувати красу, виховувати любов до природи і рідного краю, спонукати учнів до виконання правил поведінки в природі. Спочатку діти прослухали бесіду «Крилаті  друзі» та переглянули відео за допомогою Інтернет-мережі про птахів України і почули їх чудовий спів. В основній частині усного журналу була проведена вікторина «Впізнай птахів». Бібліотекар разом з учнями пригадали народні прикмети, загадки, прислів’я  та приказки, пов’язані  з птахами. Діти ділилися своїми спостереженнями за природою. До заходу була організована книжкова виставка «Іде весна — весні дорогу» та використані вірші українських поетів. 

Памятайте, любі діти,

Детальніше...

Весняні мрії з-під пензлика нашої читачки

В бібліотеці - філіалі №9Весна — найочікуваніша пора року, час поринути у мрії і втілювати фантазії в реальність. Нещодавно своїм веселковим настроєм з відвідувачами бібліотеки, та й просто з перехожими, поділилася наша постійна читачка. Женя Семенова навчається у 6-б класі ЗОШ № 25 і вже тривалий час займається малюванням.

Детальніше...

Опановували та покращували навички блогерства

Тренінг

У Полтаві пройшов дводенний (9 і 10 березня) тренінг для осіб, які ведуть або збираються вести блоги в Інтернеті. У цьому тренінгу взяли участь працівники Полтавської міської централізованої бібліотечної системи Лариса Опришко, Ірина Бабаєва, Наталія Жовнір та Інна Петах. Їх запросила до участі в тренінгу Полтавська обласна організація Національної спілки письменників України, з якою міська централізована бібліотечна система активно співпрацює. Тренінг відбувався у рамках проекту, який виконується за фінансової підтримки Фонду Чорноморського співробітництва (Black Sea Trust for Regional Cooperation).

Одні учасники тренінгу опановували, інші, які вже ведуть блоги, покращували навички блогерства в різних форматах (тексти, аудіо, відео, мультимедіа). 

Детальніше...

Найкращий юний читач

В бібліотеці - філіалі №10На минулому тижні в бібліотеці для дітей № 10 пройшов конкурс серед учнів 6-7 класів «Найкращий читач». Юні конкурсанти ще з раннього дитинства полюбили  книгу, тому їм легко даються як навчання, так і процес саморозвитку. 

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets