Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Першокласників познайомили з бібліотекою, провели вікторини, розповіли, що таке буккросінг

В бібліотеці - філіалі №6«Бібліотека – дім твоїх друзів»: таку назву мав бібліотечний урок, який 14 листопада провели в бібліотеці-філії №6 для учнів 1-Г класу загальноосвітньої школи №11. Бібліотекар Тетяна Сінна познайомила дітей з відділом абонементу, її молода колега Сюзанна Онищенко – з читальною залою, ігровою зоною в фойє, виставками. Також Сюзанна провела з дітьми вікторину, запитання якої стосувалися книги і читання, героїв казок. Вона загадувала хлопчикам та дівчаткам загадки, знайомила їх з кращою літературою для дітей з бібліотечної книгозбірні.

Детальніше...

Більше доброти – більше щастя

В бібліотеці - філіалі №713 листопада  - Всесвітній день доброти!  Згідно з дослідженням японських і американських психологів, чим більше добрих вчинків людина робить, тим щасливішою себе відчуває. Тож хочеться побажати, щоб наш кожен день був сповнений добром! 

Справи волонтерського загону бібліотеки-філіалу №7  уже є  проявом доброти. Речі, які  виготовляються для захисників, вони недарма представили саме такою композицією. Адже  ця акція проходила під назвою «3D Доброчинність+Доброта =Допомога». А на додачу ще й вірш їхньої користувачки, волонтерки, майстрині, поетеси Катерини Калініченко!

Детальніше...

У бібліотеці-філії №2 два дні тривав Відкритий Чемпіонат з шашок "Чекерс"

В бібліотеці - філіалі №2У суботу і неділю 11-12 листопада на базі полтавської міської бібліотеки-філії №2 проходив Відкритий Чемпіонат Полтавського району з шашок "Чекерс". Змагання між чоловіків, жінок та інвалідів різних нозологій благословив представник духовенства Володимир Богданов. Також усіх учасників Чемпіонату (а це були люди різного віку - від дітей до старійшин) привітав з початком змагань заступник голови Подільської районної в місті Полтаві ради (зараз - виконуючий обов'язки голови) Володимир Пишкін. У зв'язку з попереднім виступом він зазначив, що Церква ніколи не забороняла гру в шашки, тому присутність духовної особи серед гравців в урочисті хвилини відкриття Чемпіонату є досить доречною. Володимир Володимирович наголосив, що такі інтелектуальні ігри, як, зокрема, шашки корисні для всіх, а особливо для інвалідів (яких було багато серед учасників). Гра в шашки розвиває пам'ять, активізує мислення, тренує мозок. 

Детальніше...

Бібліотека організувала проведення в школі тренінгу по фінансовій грамотності

В бібліотеці - філіалі №310 листопада завідувачка бібліотеки-філії сімейного читання №3 Наталія Онищенко завітала в загальноосвітню школу разом з консультантом благодійної організації «Світло надії» Тетяною Ісаєвою, з якою домовилася про проведення для школярів тренінгу по фінансовій грамотності. Тетяна Леонідівна – висококваліфікований спеціаліст громадської організації, вона, як і інші тренери з фінансової грамотності, пройшла спеціальну підготовку для участі в реалізації Проекту «Відповідальне фінансування». Проект, започаткований Департаментом економіки і розвитку Німеччини, реалізовуватиметься в 5 країнах, серед яких Україна (ще Азербайджан, Іран та ін.). На жаль, Україна сьогодні займає одне з останніх місць у світі за рівнем фінансової грамотності населення. Серія тренінгів на тему «Особисті фінанси та відповідальне використання фінансових послуг» проводитимуться на базі бібліотек області й зокрема Полтавської міської централізованої бібліотечної системи з жовтня 2017-го по червень 2018-го рр.

Детальніше...

Пісенний вінок привітань

В бібліотеці - філіалі №79 листопада бібліотека-філія №7 зібрала гостей на вечір «Пісенний вінок народного мистецтва» з нагоди Всеукраїнського дня працівників культури та аматорів народного мистецтва. Привітати працівників бібліотеки та всіх присутніх з цим святом завітав хор «Полтавські піснярі», який подарував цікаву програму з вокальними, танцювальними та гумористичними номерами.

Детальніше...

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets