Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Година спілкування: “Відкриваємо Європу“

В бібліотеці - філіалі №12Ось і настало 1 вересня. Цей день – веселе і дзвінкоголосе свято, яке нікого не залишає байдужим. Дорослі згадують дитинство з посмішкою дивлячись на першокласників, що губляться за розкішними букетами ще по-літньому яскравих квітів. У старшокласників своє: хто прийшов, де був, що вчитимемо? Бо всі дорослі і діти знають: розумні люди – міць і підтримка держави!

Детальніше...

"Нова зустріч у сонячній Полтаві" - письменниця Марина Гримич і її чоловік, дипломат і науковець Ігор Осташ у бібліотеці-філіалі №4

В бібліотеці - філіалі №425 серпня 2017 року в бібліотеці – філіалі № 4 відбулася творча зустріч з письменницею, науковцем, видавцем Мариною Гримич та Ігорем Осташем, добре відомим в Україні  як  автор книги – дослідження про Богдана Весоловського, танцювальна музика якого була досить популярною у Львові в 30-х роках  ХХ століття («Бонді або повернення Богдана Весоловського »).

Детальніше...

Музичне відео – привітання в День Незалежності!

В бібліотеці - філіалі №223 серпня бібліотека – філіал №2 запросила своїх постійних користувачів відсвяткувати День Незалежності - державне свято України, що відзначається щорічно 24 серпня. Святкування відбулось в атмосфері позитивних емоцій.  Читачі прослухали веселі, ліричні та патріотичні пісні сучасних українських виконавців про Україну. Діти і дорослі, що були присутні на заході, ознайомились з літературою та періодикою книжкової виставки під назвою «Наш прапор – дух єдиний великого народу!», що представлена в читальному залі бібліотеки.

Детальніше...

Права і свободи людини закінчуються там, де починаються права і свободи інших людей

В бібліотеці - філіалі №223 серпня відбулось чергове засідання Кіноклубу Docudays UA «Імпульс». Документальний фільм, що обговорювали в цей день розкрив перед глядачами ряд питань та проблем стосовно прав і свобод людини. Події фільму «Готель 22» (режисер: Елізабет Ло) відбуваються протягом однієї драматичної ночі в автобусі у Кремнієвій долині. Лінія 22 – єдиний цілодобовий автобусний маршрут у Пало Альто. Удень це звичайний міський автобус. Проте вночі він перетворюється на неофіційний притулок для бездомних.

Детальніше...

Свято Дня народження держави в бібліотеці

В бібліотеці - філіалі №4Про власну державу мріяло не одне покоління українців, які прагнули  вільно жити на своїй землі. За це вони не шкодували свого життя, боролися, гинули, але не здавались. 26 років тому ми отримали власну вистраждану державу, День Незалежності  якої є головним державним святом.

Напередодні цьго визначного дня в бібліотеку – філію №4 завітав театр народної пісні «Берегиня» з концертною програмою «Горнусь до тебе, Україно». Численні глядачі мали змогу насолодитися професійним виконанням українських пісень, майстерно переплетених чудовими віршами та гуморесками. Натхненне виконання артистами цих творів створило піднесений настрій, пробудило хвилю патріотичних почуттів.

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets