Меню

Опитування


Я приходжу в бібліотеку найчастіше для того, щоб...

Статистика

 

Професор Володимир Моргун передав через бібліотеку на Донбас книги знаменитого батька

В бібліотеці - філіалі №5Уже не перший рік бібліотеки Полтавської МЦБС беруть участь у акції «Українська книга Донбасу».

 - Наша бібліотека, як і інші, зверталася до своїх користувачів з проханням приєднатися до акції, - розповіла завідувачка бібліотеки-філії №5 Ірина Бочкова. – Серед інших відгукнувся і професор Володимир Моргун, син знаменитого громадського діяча і письменника Федора Моргуна. Він приніс шість книг батька, котрий був родом з Донбасу (Володимир також там народився).

Детальніше...

У бібліотеці-філії №4 презентували свою нову книгу про Майдан брати Капранови

В бібліотеці - філіалі №46 вересня в бібліотеці-філії №4 відбулася зустріч читачів з усім відомими письменниками, видавцями і громадськими діячами Віталієм та Дмитром Капрановими. Саме тут брати вперше презентували свою нову книгу «Майдан. Таємні файли». Книга написана у форматі журналістського розслідування на папері. 

Детальніше...

Казка «Кицин дім» запрошує друзів. «Команда «Смайл» вітає з новим навчальним роком

В бібліотеці - філіалі №13Новий навчальний рік в бібліотеці-філіалі №13 розпочався з заходу, який підготували члени гуртка «Команда «Смайл». 3 вересня батьки учасників, бабусі та й просто жителі мікрорайону зібрались на зустріч «Казка «Кицин дім» запрошує друзів. «Команда «Смайл» вітає з новим навчальним роком».

Детальніше...

Сонечко мандрує Україною

В бібліотеці - філіалі №13Ось і розпочався новий навчальний рік! Вже традиційно бібліотека-філіал №13 не залишається осторонь проведення Перших уроків в школах міста. Цього року ми надавали допомогу в проведенні Першого уроку на тему «Сонечко мандрує Україною» в 3-В класі гімназії №32 (вчитель Хамідула В.М.). Учні «разом з сонечком» здійснили цікаву уявну подорож по визначних місцях України, розповіли в яких куточках нашої країни вони побували разом з батьками під час літніх канікул, розмальовували на карті України місця, які вони відвідали. Вчителька розповідала третьокласникам про те, що всі ми повинні бути патріотами, щоб в серці кожного жила любов до своєї рідної країни, згадували тих, хто боровся і бореться зараз за Незалежність України, не шкодуючи навіть свого життя, просили миру для України.

Детальніше...

Подвійне шкільне свято в бібліотеці

В бібліотеці - філіалі №3Традиційні Першовересневі діалоги наставників і вихованців – це своєрідний творчий звіт старших і молоді та народження мрій. Особливу відповідальність відчували освітяни й громадські діячі, вітаючи своїх юних колег ще й із 25-річним ювілеєм їхньої альма-матер. 

На святкову розмову учні гімназії № 17 прийшли до міської бібліотеки-філії №3. Її завідувачка, учасниця Програми «Відкритий світ» Наталя Онищенко, класний керівник школярів Лідія Мулявко і заслужений працівник культури України, голова обласного відділення Міжнародної організації «Жіноча громада» Валентина Шемчук запросили дітей до небайдужого спілкування.

Детальніше...

АФІША

ФОТОСТРІЧКА


Powered by JoomlaGadgets